Ve Prandelli dönemi sona erdi!

Ve Prandelli dönemi sona erdi!
Ve Prandelli dönemi sona erdi!
Galatasaray Yönetimi, üst üste gelen mağlubiyetler ve kötü futbol nedeniyle teknik direktör Cesare Prandelli'nin görevine son verme kararı aldı.

Galatasaray Yönetim Kurulu, Trabzonspor ve Anderlecht yenilgileri sonrası teknik direktör Cesare Prandelli ile yolları ayırma kararı aldı. Karar bu akşam açıklanacak.

'En günahsızı Prandelli'


Sarı-kırmızılı ekipte Cesare Prandelli dönemi sona eriyor... 3-0'lık Trabzonspor yenilgisinin ardından Anderlecht'e karşı da kötü bir futbolla sahadan mağlup ayrılarak Şampiyonlar Ligine veda eden Galatasaray'da yönetim kurulu, İtalyan teknik adamın biletini kesti.

Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; 2-0 kaybedilen Anderlecht maçı sonrası olağanüstü toplanan sarı-kırmızılı yönetim, Prandelli ile yolları ayırma kararı aldı. Bu kararın, Galatasaray kafilesi yurda döndükten sonra yönetim tarafından resmen açıklanacağı belirtildi. Prandelli'nin yerine kimin getirileceği ise birkaç gün içinde belli olacak. Ancak, isimleri daha önce basında yer alan Hikmet Karaman ve Tugay Kerimoğlu'nun gündemde olmadığı ifade edildi.

Galatasaray'a bir darbe daha!

"PRANDELLI İÇİN SAATLER SAYILI"

Galatasaray Yönetim Kurulu'nun, İtalyan teknik direktör Cesare Prandelli ile yolları ayıracağı iddiası, İtalyan basınında yankı uyandırdı. Ülkenin yüksek tirajlı gazetelerinden La Gazzetta dello Sport, internet sayfasında manşetten duyurduğu haberinde, "Prandelli için saatler sayılı. Gönderilme kararı çoktan alındı" başlığını kullandı.

Türk basınına dayandırılan haberde, Prandelli için Galatasaray yedek kulübesindeki macerasının sonuna gelindiği ifade edilirken, Prandelli'nin çalıştırdığı takımın, ligde son olarak 3-0'lık Trabzonspor mağlubiyetinden sonra dün akşam Şampiyonlar Ligi'nde Belçika ekibi Anderlecht'e yenilerek, Avrupa 'ya veda ettiğine dikkat çekildi. Prandelli ve Galatasaray ayrılığında imzaların eksik olduğu belirtilen haberde, öğleden sonra tarafların teknik detaylar için buluşacağı, akşam saatlerinde ise kesin olarak yolların ayrılacağı kaydedildi.

Corriere dello Sport da "Prandelli-Galatasaray ayrılığı"nı, internet sitesinden ilk haber olarak yayınladı. Haberde, "ayrılığın akşam saatlerinde kesinlik kazanacağı" belirtildi.

'Albayrak, Prandelli'ye tekme atacak gibi'