Ve Prandelli son noktayı koydu!

Ve Prandelli son noktayı koydu!
Ve Prandelli son noktayı koydu!
Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, yıldız futbolcular Mario Balotelli, Andrea Pirlo ve Wesley Sneijder hakkında çıkan transfer iddialarına yanıt verdi.

RADİKAL - Cesare Prandelli, sarı-kımrızılı takımın kamp yaptığı Avusturya'da basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Dany'den şoke eden istek!


Andrea Pirlo ve Marip Balotelli haberlerinin sorulması üzerine tecrübeli çalıştırıcı, "Basında yer alan isimlerde hiçbir gerçeklik bulunmuyor" şeklinde konuştu. Prandelli, Hollandalı yıldız Wesley Sneijder haberleri için de "Çok yetenekli bir oyuncu. Sneijder Galatasaray 'ın oyuncusudur" dedi.

"SABRİ'YE KARŞI KÖTÜ DÜŞÜNCEM YOK"

Sabri Sarıoğlu'nun kamp kadrosuna alınmaması kararının herkes tarafından alındığını vugulayan Galatasaray'ın hocası, "Kişisel olarak Sabri'ye ya da diğer oyunculara karşı herhangi kötü bir düşüncem yok. Ancak değişim zamanı geldi. Kendisi çok iyi bir insan. Hiçbir zaman ben kişisel olarak herhangi bir eleştiride olmam. Ne kadar çalışıyor ben ona bakarım" yorumunda bulundu.

KAPTAN SELÇUK İNAN

İtalyan teknik adam, "Kaptan olarak Selçuk İnan'ı seçtik. Çok pozisiti bir insan. Herkesi anlayarak takımı yönetmeye çalışıyor. Bu çok güzel bir şey. Wesley Seneijder gelşdikten sonra da ikinci kaptanı belirleyeceğiz. Hakan Balta'yı unutmamak lazım. Bizim için Hakan seçeneği de bulunuyor" ifadelerini kullandı.

Sercan Yıldırım'ın yeni takımı

" FATİH TERİM'LE GÖRÜŞMEDİM"

Cesare Prandelli, bir basın mensubunun sorusu üzerine, "Roberto Mancini ile konuştum. Ancak Fatih Terim ile konuşma fırsatım olmadı. Mancini ile yaptığım konuşmada ise detaylara girmedik. Herkes ayrı takımdan geliyor, herkesin ayrı bir oyun görüşü var" cevabını verdi.

YENİ GALATASARAY NASIL OLACAK?

İtalyan teknik adam, "Herkes takımı ofansif olmasını düşünebilir, ama futbolda defans da var. Bu dengeyi kurduktan sonra Galatasaray'ı seveceksiniz. Maç boyunca forvetlerle oynayamayız. Maç boyunca defans yapmamız gerekiyor. Modern futboldan bahsediyoruz. Ofansif bir takımın her zaman birlikte koşması gerekiyor" dedi.

G.Saray'da sponsor harekâtı: 10 milyon Dolar