Ve Sabri Sarıoğlu geri dönüyor

Ve Sabri Sarıoğlu geri dönüyor
Ve Sabri Sarıoğlu geri dönüyor
Galatasaray'da 25 Ekim'de yapılacak olağanüstü seçim için hazırlıklarını sürdüren başkan adayları Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat, göreve gelir gelmez öncelikli olarak 3 problemi çözme kararı aldı.

Sarı-kırmızılı kulüpte Hollandalı yıldız Wesley Sneijder’ın muhteşem golleriyle gelen Fenerbahçe zaferinin ardından taraftarları ve futbolcuları sevindirecek üç gelişme birden yaşandı.

Ünal Aysal'dan tarihi başarı


Habertürk 'te yer alan habere göre; başkan adayları Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat'ın, öncelik verdiği 3 konu şöyle:
1) Kim seçilirse seçilsin ilk olarak Wesley Sneijder’ın sözleşmesi uzatılacak. Ünal Aysal’ın yıldız oyuncu için söz verip imzaladığı ancak henüz resmi mukaveleye dönüştürmediği şartlar yeniden görüşülerek, hemen kontrat yapılacak. 1.5 yıl daha mukavelesi bulunan Sneijder’ın sözleşmesini 3.5 yıl daha uzatacak olan yeni yönetim, böylece hem Hollandalı oyuncuyu hem de onu çok seven taraftarları mutlu etmiş olacak.

2) İhalesi Cesare Prandelli’nin üzerine yıkılan ancak Ünal Aysal ve yönetimi tarafından kadro dışı bırakılan kaptan Sabri Sarıoğlu affedilecek. Halen altyapıda çalışmalarını sürdüren tecrüğbeli futbolcu, bir hafta içinde tekrar A takımla idmanlara çıkacak. Sabri’nin katılmasıyla birlikte Veysel Sarı’ya kulübe yolu gözükecek.

3) Yarışan adayların şimdiden üzerinde çalıştığı diğer konu ise oyuncu alacakları. Serbest kalmaması için Wesley Sneijder’a ödeme yapılmıştı. Ayrım yaratmaması için diğer oyuncuların da alacakları kısa süre içerisinde ödenecek.

Felipe Melo Volkan ve Emre'yi sordu