Ve Servet de erdi muradına

Fenerbahçe'nin Denizlispor'dan transfer ettiği genç defans oyuncusu Servet Çetin, Sarı-Lacivertli takıma başarılı olmak için geldiğini söyledi.
Haber: YUSUF DURSUN / Arşivi

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin Denizlispor'dan transfer ettiği genç defans oyuncusu Servet Çetin, Sarı-Lacivertli takıma başarılı olmak için geldiğini söyledi. Kendisine daha önce Beşiktaş ve Galatasaray gibi takımların talip olmasına rağmen Fenerbahçe'ye gelişini "Ben çocukluğumdan beri Fenerbahçeli'yim ve Fenerbahçe'yi tercih ettim. Böyle büyük bir camiaya gelmekten dolayı son derece mutluyum" dedi. Fenerbahçe'de defans pozisyonunda forma giyen futbolcuların sayısının çok olmasının kendisini etkilemeyeceğini de ifade eden Servet, şunları söyledi: "Kadronun geniş olması her zaman büyük avantajdır. Ben forma giyebilmek için elimden gelen mücadeleyi vereceğim. Büyük bir rekabet ortamı olacaktır. Ama önemli olan tabi ki Fenerbahçe'nin başarısıdır. Her futbolcu hırslı olmalı ve çok çalışmalı. Ben de başarılı olabilmek için elimden geleni yapıyorum."
Daum'un sakatlık korkusu
Fenerbahçe'de üç günlük tatil bugün sona eriyor. Sarı-Lacivertli ekip, milli takımlardaki 13 oyuncusundan eksik olarak çalışmalara başlayacak. Teknik direktör Christoph Daum'un endişesi ise sakatlık yaşanması. Milli maçlar nedeniyle verilen 15 günlük ara nedeniyle Fenerbahçe, hazırlık maçı yapmak için takım arıyor. Yöneticiler, Daum'un bu isteği üzerine Süper Lig'de yer alan bir takıma maç teklifi götürmeye hazırlanıyor.