Ve söz Aydınlar'da

Ve söz Aydınlar'da
Ve söz Aydınlar'da
Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe'nin aldığı cezanın ardından ilk kez basının karşısına çıkıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar, 18 Eylül Çarşamba günü saat 11:00'de Four Seasons Otel'de basın toplantısı düzenleyecek.

Aydınlar: Fenerbahçe yöneticilerine anlatamadık!


Fenerbahçe Yönetimi'nin kendisine yönelik eleştirilerine yanıt vereceği belirtilen Aydınlar'ın, sarı-lacivertli kulübe başkan adayı olup olmayacağı konusunda da açıklama yapması bekleniyor.

Aydınlar'ın yaptığı yazılı açıklama şöyle:
"Tüm kamuoyunun malumu olduğu üzere, iki yılı aşkın bir süredir futbolumuz çok özel bir süreç yaşıyor. 2011 Haziran ayının son günlerinde Federasyon Başkanı olarak dahil olduğum bu döneme dair çok fazla şey konuşuldu ve yazıldı. Şahsen, başkanlık görevimi sonlandırdığım günden itibaren olabildiğince, gündeme ait detayların dışında kalmaya gayret gösterdim.

Bugün gelmiş olduğumuz noktada kamuoyunun sürece dair çok daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesinin zamanının geldiği düşüncesindeyim. Bu amaçla TFF Başkanı olduğum döneme ait yaşadıklarımı tüm açıklığıyla paylaşacağım bir toplantı düzenlemeye karar verdim.

Değerli vaktinizi ayırıp, 18 Eylül Çarşamba günü saat 11:00' de İstanbul Four Seasons Bosphorus Otel'de gerçekleştireceğim toplantıya katılabilirseniz çok mutlu olacağım"

Fenerbahçe'den Mehmet Ali Aydınlar'a cevap...