Ve Ünal Aysal çözümü buldu

Ve Ünal Aysal çözümü buldu
Ve Ünal Aysal çözümü buldu
Arena'da muhteşem bir performans sergileyen Galatasaray'da yönetim, dış sahadaki 5 maçı kazanmak için 2 karar aldı; 1-Yönetim tam kadro maçlara gidecek. 2- Galibiyet primi 30 bin dolara çıkartıldı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, teknik direktör Roberto Mancini'nin de çözemediği deplasman fobisini ortadan kaldırmak için harekete geçti.

Avukat skandalında şok detay!


Önceki gün Galatasaray Muhabirleri Platformu'nda "Deplasman sorununu çözeceğiz. Bunun için planlarımız var" diyen Aysal, bu sohbetin ardından konuyu yönetim kurulunda masaya yatırdı. Akşam Gazetesi'nin haberine göre; yönetici arkadaşları ile bunu tartışan Aysal, reform paketi hazırladı. Buna göre 2 önemli hamle yapılacak.

1-YÖNETİM TAM KADRO DEPLASMANA

İkinci yarı maçlarında deplasmanlara 1-2 yönetici gidiyordu. Bu tablo "Takım sahipsiz kalıyor" eleştirilerini gündeme getirirken Ünal Aysal, kendisi dış saha maçlarından elini eteğini çektiği için hedef tahtasıydı. Bülent Tulun'u Antalya'ya gönderen Başkan , Sportif Direktör'e yapılan saldırı ile geri adım da atmıştı. İşte Karabük maçı ile birlikte yönetim kurulu tam kadro, yani en az 14-15 kişiyle deplasman maçlarına gidecek. Yönetim, Karabük'ün yanısıra Konya, Sivas, Elazığ ve Trabzon maçlarında da takımı yalnız bırakmayacak.

Chedjou'ya 9 milyon euro


2-PRİM ÇARPI 2 KATINA ÇIKARTILACAK

Özellikle yıldız oyuncuların deplasman performansları oldukça düşük kalırken, yönetim kalan 10 haftada Fenerbahçe 'den şampiyonluğu almak için sihirli formülü de devreye sokuyor. Buna göre bundan sonra deplasman primleri iki katına çıkartılacak. Ünal Aysal bu konuda yönetimden kararı çıkartırken, Kardemir Karabükspor maçı ile birlikte primler 15 bin dolardan 30 bin dolara çıkartılacak.

G.Saray'da 4 yönetici görevden alındı