Ve yeni menajer Sinan Engin oldu

Beşiktaş futbol takımında günlerdir konuşulan hamle dün resmiyet kazandı ve idari menajerliğe Ali Gültiken'in yerine Sinan Engin getirildi.

İSTANBUL - Beşiktaş futbol takımında günlerdir konuşulan hamle dün resmiyet kazandı ve idari menajerliğe Ali Gültiken'in yerine Sinan Engin getirildi. Kulübe uzun yıllar futbolcu ve menajer olarak hizmet eden Engin'in göreve getirilmesi, dün İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na bildirildi. Engin, 100. yılda şampiyon olan kadroda da menajer olarak görev yapmıştı.
Gültiken: Şık olmadı
İdari menajerlik görevinden ayrılan Ali Gültiken ise görevden ayrılış şeklini eleştirerek "Birileri gelir, birileri gider, ama bunun şekli farklı olmalıydı" dedi. 2006 yılının haziran ayından bu yana görevde bulunan Gültiken şöyle devam etti: "Bütün camiaya teşekkür ederim. Büyük kulüpler kişilere bağlı değildir, önemli olan Beşiktaş'ın başarısıdır. Görevimi en iyi şekilde yaptığımı düşünüyorum. Ama bu tür kararların sezon başında alınması gerekirdi. Sezon başında yurtdışından teklifler almış ve kulüpteki görevim nedeniyle reddetmiştim. Başkan son olarak başka bir görevde bulunmamla ilgili bir teklifte bulundu ama bu teklifi de teşekkür ederek kabul etmedim." (Spor Servisi)