Veli Kavlak 2.5 ay yok!

Veli Kavlak 2.5 ay yok!
Veli Kavlak 2.5 ay yok!
Beşiktaş Kulübü, omuzundaki ağrıları geçmeyen Veli Kavlak'ın yarın ameliyat olacağını, Türk asıllı Avusturyalı futbolcunun 2-2.5 ay sonra antrenmanlara çıkabileceğini açıkladı. Kartal, Tolgay Arslan'ın da sakatlığı sebebiyle orta saha transferi yapmak için çalışmalarını sürdürüyor.

RADİKAL - Siyah-beyazlı kulüp, sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan 26 yaşındaki futbolcu Veli Kavlak'ın sağlık durumuna ilişkin bir açıklama yayımladı.

Lawal adım adım Beşiktaş'a

Beşiktaş'ın resmi internet sitesinden yer alan açıklama şöyle:
"Yurtdışında farklı merkezlerde tedaviler ve ameliyat olan oyuncumuz Veli Kavlak, şikayetinin geçmemesi üzerine bugün Sağlık Kurulu Başkanımız Dr.Sarper Çetinkaya tarafından tekrar muayene edilerek Dr.Çetinkaya'nın önerdiği yöntemle ameliyat olmasına karar verilmiştir. Yarın (19 Ağustos) sabah Acıbadem Fulya Hastanesi’nde Sağlık Kurulu Başkanımız Dr.Sarper Çetinkaya tarafından sağ omuz Biceps Tenodezi ameliyatı uygulanacak olan oyuncumuz 2-2.5 ay sonra takım çalışmalarına başlayabilecektir."

Veli Kavlak, geçtiğimiz sezon ikinci yarı oynanan Fenerbahçe derbisinde omuzundan sakatlanmış ve sezonu kapatmıştı. Bu sezon başında yurtdışı kampını da kaçıran başarılı orta saha, ağrılarının geçmemesi üzerine yeniden ameliyat olacak.

Şenol Güneş farkı!