Veli Kavlak gözyaşlarına boğuldu

Veli Kavlak gözyaşlarına boğuldu
Veli Kavlak gözyaşlarına boğuldu
Beşiktaş'ta tam iyileşti derken son idmanda yeniden omzu kilitlenen Veli Kavlak, doktorlara dert yandı: Futbolu çok özledim. Bir daha iyileşemezsem ne yapacağım?

Daha önce ameliyat olduğu omzundaki ağrılara karşın derbide formasını giyen Veli Kavlak'ın sorunları o gün bugündür geçmedi. Geçmek bir yana artık omuz kendi kendine kilitlenmeye başladı. Hem kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık hem de İstanbul ’daki bu konunun uzmanı doktorlara görünen başarılı oyuncu, derdine çare bulamadı. MR sonuçları temiz çıkınca antrenmanlara başlayan ancak son idmanı yine tamamlayamayan Veli, son olarak daha önce sağ omzundan kendisini ameliyat eden doktora görünme kararı aldı.

Beşiktaş maçı için TFF'ye başvuracaklar

MR SONUÇLARI TEMİZ

Habertürk'te yer alan habere göre; tedavi için Almanya ’ya gitmeye hazırlanan siyah-beyazlı oyuncunun moralinin ise çok bozuk olduğu öğrenildi. Kariyerinin en iyi dönemini geçirirken, başına gelenlere isyan eden Veli’nin son antrenmanı terk ettikten sonra tesislerde üzüntüden ağladığı ifade edildi. MR sonuçlarında herhangi bir sorun gözükmemesine karşın omzunda başlayan kilitlenmenin bütün kolu sarması da genç oyuncuyu panikletti. Veli’nin doktorlara, “Futbol oynamayı çok özledim. Ya bir iyileşemezsem, futbola dönemezsem ben ne yapacağım?”dediği belirtildi.

BILIC MORAL VERDİ

Oyuncusunun durumuna çok üzülen Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Veli’ye moral vermek için devreye girdi. Gurbetçi yıldızla görüşen Bilic, “Sen benim en önemli oyuncumsun. Bundan sonra da sana ihtiyacım var. Git, tedavini ol, gel” derken Veli’nin de “En büyük üzüntüm şampiyonluk mücadelesinde takımı yalnız bırakmak. İçim içimi yiyor. Ama bir an önce iyileşip takıma döneceğim” yanıtını verdiği öğrenildi.

Olcay Şahan'ı şaşırtan karar