Veli Kavlak için Fenerbahçe açıklaması

Veli Kavlak için Fenerbahçe açıklaması
Veli Kavlak için Fenerbahçe açıklaması
Beşiktaş'ta sergilediği performansla dikkati çeken Veli Kavlak ile ilgili başarılı oyuncunun menajeri Max Hagmayr önemli açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe ’nin Veli Kavlak ile ilgilendiği konusunda yorum yapmak istemediğini belirten Max Hagmayr, “Veli şu anda Beşiktaş ’a ve oynadığı futbola konsantre oldu. Bunun dışında çok fazla bir şey söyleyemem” dedi.

Beşiktaş'ta sakatların durumu


"SÖZLEŞME YENİLEMEK İÇİN GÖRÜŞMEYE BAŞLAMADIK"
Radyospor’da Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Avusturyalı menajer, "Beşiktaş ile sözleşme yenileme görüşmelerine başlamadık. Bu görüşmeye ne zaman başlayacağımızı bilmiyorum. Beşiktaş’a bağlı, karar verecekler. Biz sözleşme yenilemek için görüşmeye hazırız” şeklinde konuştu.

"İDDİALAR HAKKINDA KONUŞMAK İSTEMİYORUM"

Hagmayr, "Veli, Avrupa’nın değişik yerlerinden pek çok alternatife sahip. Türkiye ’de başka kulüplerin Veli’ye ilgisi olup olmadığı konusunda konuşmak istemiyorum. Ama herkes onu tanıyor. Ne kadar iyi bir futbolcu olduğunu herkes görüyor. Kalitesi ortada. Sadece takımına konsantre oluyor. Ben özellikle Türkiye’den başka takımdan ilgi var mı yok mu konusunda konuşmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın sürprizi Mario Pasalic