Veli Kavlak'a 7 teklif birden

Veli Kavlak'a 7 teklif birden
Veli Kavlak'a 7 teklif birden
Siyah-beyazlı takımın orta saha oyuncusu Veli Kavlak ile Avrupa'nın üst düzey liglerinden pek çok takım ilgileniyor. Avusturya Milli Takımı forması da giyen Veli, gelen tekliflere karşın önceliği Beşiktaş'a veriyor.

Beşiktaş ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Veli Kavlak'ın menajeri Max Hagmayr, başarılı oyuncuya gelen teklifler hakında açıklamalarda bulundu.

"ÖNCELİĞİMİZ BEŞİKTAŞ"

Radyospor'un sorularını yanıtlayan Hagmayr, "Besiktas'la sözleşme uzatma konusunda görüşmemiz gerekiyor. Konuşmaya açığız. Önceliğimiz Beşiktaş, ama çok ciddi opsiyonlarımız var. Somut olarak teklifler alıyoruz" dedi.

İNGİLTERE , ALMANYA , İTALYA

Avusturyalı menajer, "Bundesliga'dan Stuttgart ve M.Gladbach, İngiltere'den Southampton, Everton ve Leicester City, İtalya'dan ise Genoa ve Napoli Veli Kavlak ile ilgileniyor. O uluslararası bir futbolcu. Avusturya Milli Takımı'nda çok başarılı oynuyor ve bu durum tüm kulüplerin dikkatini çekiyor. Beşiktaş'ta süreklilik gösteriyor. Yüksek bir standart elde etti ve onun altına hiç düşmüyor. Dolayısıyla bu bahsettiğim takımların hepsi Veli'yi transfer etmek istiyorlar" seklinde konuştu.

"BEŞİKTAŞ'I ÇOK SEVİYOR"

Veli'nin Besiktaş'ta mutlu olduğunu, taraftarların da başarılı oyuncuyu sevdiğini vurgulayan Hagmayr, "Önceliğimiz Beşiktaş, görüşmemiz gerekiyor. Veli üçüncü senesinde ve Beşiktaş'ta yaşanmış 3 başarılı sezon sonunda hak ettiği şartlarda sözleşmeyi almasını arzu ediyoruz. Elbette İngiltere, Almanya ve İtalya'dan gelen bu teklifler Veli'inin vizyonu açısından çok önemli. Sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Önce Beşiktaş'la görüşeceğiz, sonrasında kararımızı vereceğiz" ifadelerini kullandı.