Veli'nin Meireles şaşkınlığı

Veli'nin Meireles şaşkınlığı
Veli'nin Meireles şaşkınlığı
Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak, derbide yaşadığı sakatlık ve Meireles ile girdiği pozisyonu anlattı.

Veli Kavlak, Raul Meireles’in kırmızı kart gördüğü pozisyon sonrası kendisinden özür dilediğini ve Portekizli futbolcunun bu hareketi bilerek yapmadığını söyledi.

Beşiktaş'ta sakatlık şoku


"SARI KART BEKLİYORDUM, ŞAŞIRDIM"

Fulya Acıbadem Hastanesi’ne MR çektirmek için geldiği sırada açıklamalarda bulunan başarılı oyuncu, "Hakemin kırmızı kart vereceğini sanmıyordum. Zaten Meireles ayağını hemen çekti. Bilerek yapılan bir hareket değildi. Topa müdahalede biraz geç kaldı. Bunlar futbolda olabiliyor. Orada topa kaydım. O topa vuracakken ben dokundum. O da ayağını çekemedi. Ama bastıktan sonra hemen çektiğini hissettim. Ben yerdeydim. Sarı kart göreceğini zannettim. Herkes bana 'kırmızı kart gördü' dedi. Şaşırdım" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçeli futbolcunun kendisinden özür dilediğini vurgulayan Veli, "Geldi benden özür diledi ve 'Bilerek yapmadım' dedi. Ben de 'Biliyorum' karşılğını verdim" şeklinde konuştu.

Bilic'in sözleri başkanı kızdırdı

"ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ"

Siyah-beyazlı kulübün resmi yayın organlarından Yavru Kartal Dergisi'nde çocukların sorularını yanıtlayan Veli Kavlak, bu sezon şampiyon olma olasılıklarıyla ilgili bir soruya şu yanıtı verdi:
"Şu an liderin biraz arkasına düştük ama önümüzdeki maçlar çok önemli. Devre arasına kadar puan farkını azaltırsak şampiyonlukta daha iddialı hale geliriz. Biz bunun için elimizden gelen her şeyi yapacağız."

25 yaşındaki orta saha, lige iyi başlamalarına rağmen, yarıda kalan Galatasaray maçının kendilerini etkilemesi sonucu düşüşe geçtiklerini anlatarak, şu ifadeleri kullandı:
"Galatasaray maçı bizi çok etkiledi. Sonrasında taraftarsız oynamak çok zordu. O maçlarda puanlar kaybettik. Teknik direktörümüz de cezalıydı. Bir de bizim herkesten daha çok taraftara ihtiyacımız var. Çünkü genç bir takımız."

Bu kaçıncı vukuat! Olay adam Meireles