Veysel Sarı bilmecesi

Veysel Sarı bilmecesi
Veysel Sarı bilmecesi
Ara transferin gözde isimlerinden Veysel Sarı konusunda her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Eskişehirspor cephesi ise henüz bir anlaşma sağlamış değil.

Radikal.com.tr - Izet Hajrovic'i kadrosuna katan, Alex Telles için de gün sayan Galatasaray 'ın, ezeli rakibi Beşiktaş 'ın da peşinde olduğu Veysel Sarı'nın transferi için futbolcu ve Eskişehirspor Kulübü ile prensip anlaşmasına vardığı iddia edildi.

Mancini'den bir şans daha istedi

Galatasaray'a Necati Ateş'in transferi için 300 bin Euro, Erman Kılıç'ın transferi için de 100 bin euro borcu bulunan Eskişehirspor'un, Veysel'in bonservisi karşılığında 400 bin euroluk alacağının silineceği belirtildi. Ayrıca futbolcunun da Es-Es'ten alacağı bulunan ücretin büyük bölümünden feragat edeceği öne sürüldü.

"VEYSEL SARI'YA RESMİ TEKLİF YOK"

Eskişehirspor Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Yalçın ise 25 yaşındaki sağ bekin sarı-kırmızılılara transfer olduğu şeklindeki haberleri yalanladı. Yalçın, "Veysel Sarı'yı henüz isteyen kulüp yok. Sonuçta bizden isteyecekler. Bu konuda hiçbir bilgimiz yok. Futbolcu arkadaşlar kendileri bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Ancak bize ulaşan bir teklif yok. Kendileri anlaştıysa da bize söylemeleri gerekir” dedi.

'Serie A'da bir Galatasaray yok'