Vitor Pereira kayboldu!

Vitor Pereira kayboldu!
Vitor Pereira kayboldu!
UEFA Avrupa Ligi'nde temsilcimiz Fenerbahçe ile Norveç'in Molde takımı arasında oynanacak maç öncesi ilginç bir olay yaşandı. Sarı-lacivertli takımın teknik patronu Vitor Pereira, basın toplantısına tek başına gelmeye çalışınca kayboldu.

RADİKAL - Şükrü Saracoğlu Stadı'nın giriş kapısını bulamadığı için toplantıya 30 dakika geç gelen Vitor Pereira, yaptığı esprilerle kırdı geçirdi.

Stada tek başına gelmek için arabasıyla yola çıkan Portekizli teknik direktör, kaybolduğu için basın toplantısına geç kaldı. Saat 15:00'teki basın toplantısı yarım saat gecikmeyle başladı.

Fenerbahçe'nin 195. Avrupa sınavı

"BİR TÜRLÜ YOLU BULAMADIM"

Medya mensuplarından özür dileyen Fenerbahçe'nin deneyimli hocası, "Evimden ilk defa tek başıma buraya geliyorum. Yolu bulma konusunda karmaşa yaşadım. Bir türlü yolu bulamadım. Aslında geldim, ama girişi bulamadım. Hepinizden özür diliyorum. Bugün GPS'imin de suçu var. Yolu doğru göstermedi. Birazdan stattan çıkıp Samandıra'ya gideceğim. Yolu bulacağım konusunda şüphelerim var" ifadelerini kullandı.

"HAKKIMDA KÖTÜ BİR ŞEY SÖYLERSEN SENİ OYNATMAM"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Pereira, yaptığı esprilerle Şener'in basın toplantısında dikkati çekti. Şener'e "Benim hakkımda kötü bir şey söylersen yarın seni oynatmam" esprisini yapan Pereira, İstanbul trafiğine de göndermede bulundu. Şener'e "Ölmek istemiyorsun belki de teknik direktör olacaksın. Eğer bu trafikte hayatta kalabiliyorsan zaten ölmezsin" demesi salonda gülüşmelere neden oldu.

Şener: Arkadaşlarım da farkında