Vitor Pereira'ya sansür!

Vitor Pereira'ya sansür!
Vitor Pereira'ya sansür!
Akhisar Belediyespor beraberliği Fenerbahçe'de taşları yerinden oynatırken, teknik direktör Vitor Pereira basın toplantısında sadece tek bir soruya cevap verebildi. İletişim sorumlusu Fatih Demirkol, "Zaman doldu" diyerek toplantıyı sonlandırdı.

Yıldızlar topluluğu Fenerbahçe 'de beklenen futbolun bir türlü gelmemesi ve kötü oyunun saha sonuçlarına yansımaya başlaması, krizleri de beraberinde getiriyor. Robin van Persie'nin yedek kalması ile başlayan sorunlara bir yenisi daha eklendi.

Simon Kjaer, Pereira'yı dinlemedi!

Fanatik'te yer alan habere göre; teknik direktör Vitor Pereira, 2-2 biten Akhisar Belediyespor maçının ardından yayıncı kuruluşa 90 dakikayı değerlendirip basın mensuplarının soruları için basın odasına geçti. İlk soruya yaklaşık 7 dakikalık uzun bir cevap veren Portekizli hocaya gazeteciler başka bir soramadı.

Pereira'nın sözü biter bitmez devreye giren kulübün İletişim Sorumlusu Fatih Demirkol, "Teşekkür ederiz, iyi akşamlar" dedi. Basın mensuplarının "Soru soramıyor muyuz?" tepkisi üzerine ise "Süre bitti, Federasyonu'nun bizlere verdiği süre bu kadar" cevabı verildi. Soruları bekleyen Pereira da bu müdahale üzerine şaşkınlığını gizleyemedi.

Pereira'nın çok daha uzun basın toplantıları yaptığı hatta toplantıların ardından sürekli olmasa da Pereira'nın ayak üstü sohbet ettiği de biliniyor. Bu kısa basın toplantısı ise direkt konuşan, net ifadelerle yeri geldiğinde kendi futbolcularını bile eleştirebilen Pereira'ya yönetimin bir müdahalesi olarak görülüyor.

Vitor Pereira şaştı kaldı!