Vodafone Arena sürprizi Eto'o

Vodafone Arena sürprizi Eto'o
Vodafone Arena sürprizi Eto'o
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Samuel Eto'o'nun transferi için İngiltere'ye gidiyor.

"Vodafone Arena'ya yıldız oyuncu getireceğim" sözü veren Fikret Orman, transfer için harekete geçti. Beşiktaş Başkanı'nın hedefinde Kamerunlu yıldız Samuel Eto'o var.

Kartal'a 1.3 milyon TL'lik şok!


NTV Spor'un haberine göre; Fikret Orman, sezon sonunda Chelsea ile sözleşmesi bitecek Samuel Eto'o’nun menajerleri ile görüşmek için önümüzdeki hafta İngiltere 'ye gidecek.

Londra'da Eto'o'nun menajeri ile yüzyüze görüşecek olan Orman, devre arasında Ronaldinho ile yapılan pazarlıklarda ortaya çıkan bilgi kirliliğin de önüne geçmeyi planlıyor. Görüşmelerin olumlu geçmesi halinde Başkan Orman, Londra'da Eto'o ile biraraya gelecek.

ORMAN'DAN TRANSFER ŞİFRELERİ

Öte yandan 1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği tarafından "Büyük Buluşma" adı altında Düzce Kızılay Merkezi'nde organize edilen geceye katılan Beşiktaş Başkanı, "Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceğiz. Ön eleme oynayıp oynamayacağımız sorusu var. İnşallah oynamadan gideriz. Geçen sene çok transfer yaptık ve takımı gençleştirip yerli oyunculara yatırım yaptık. Bu sene üç mevkide yabancı oyuncu alacağız. Bir mevki için Cenk Tosun'u almıştık. Belki bir yerli oyuncu daha alırız" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'tan Cavcav'a yanıt