Vodafone Arena'da kablo şoku!

Vodafone Arena'da kablo şoku!
Vodafone Arena'da kablo şoku!
Dolmabahçe'de inşaatı devam eden Vodafone Arena'ya giren hırsızlar, 60 bin TL değerindeki bakır kabloları ilginç bir operasyonla çaldı.

Beşiktaş 'ta Kulüp Başkanı Fikret Orman başta olmak üzere tüm yönetimin bitirilmesi için gecesini gündüzüne kattığı Vodafone Arena Stadı'nda şoke eden bir olay yaşandı.

Slaven Bilic omuzlarda uğurlandı

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; yapımı devam eden stattan geçtiğimiz ay 60 bin TL değerindeki bakır kabloların ilginç bir operasyonla çalındığı ortaya çıktı. Beşiktaş yönetimi yapılan hırsızlıkla ilgili inceleme başlatırken, emniyete de şikayette bulundu.

Yapılan polis araştırmasında kabloların iki aşamalı bir operasyonla inşaattan çıkarıldığı öğrenildi. İncelemelerde beyaz bir araçla inşaata gelen hırsızların, dış kapının kilidini kırarak bakır kabloları, araçlarına yükleyerek götürdükleri öğrenildi.

İÇERİDEN YARDIM MI ALDILAR?

Hırsızlığın asıl ilginç yanı ise polis incelemesinde ortaya çıktı. Hırsızların daha önce stada girerek bakır kabloları araçlarını yanaştıracakları noktaya kadar taşıdıkları, ikinci gelişlerinde ise yükleyerek kısa sürede içinde inşaattan çıktıkları öğrenildi. Polis, özellikle bakır kabloların kapıya kadar taşınmasında hırsızların içeride çalışan birilerinden yardım alıp almadıklarını araştırmaya başladı.

Fikret Orman'ın 'beyaz yalanı' yatırımcıyı da vurdu