Vodafone Arena'nın açılış tarihi açıklandı

Vodafone Arena'nın açılış tarihi açıklandı
Vodafone Arena'nın açılış tarihi açıklandı
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, çim serme işleminin devam ettiği Vodafone Arena'nın açılış tarihini açıkladı. Siyah-beyazlı takım, yeni stadındaki ilk maçını 11 Nisan Pazartesi günü Bursaspor'a karşı oynayacak.

RADİKAL - Fikret Orman , 'Eve Dönüyoruz' sloganı ile düzenlenen basın toplantısında, Vodafone Arena 'nın açılış tarihini 10 Nisan Pazar olarak açıkladı. Beşiktaş Başkanı, "Stadın resmi açılışını 10 Nisan'da gerçekleştireceğiz. Devlet protokolü bu tarihte yapılacak. Açılışı taraftara uygun yapmak isterdik ama ülkemizde yaşanan sorunlar nedeniyle maalesef yapamıyoruz. İlk maçımızı ise 11 Nisan Pazartesi günü oynayacağız. Bursaspor maçıyla taraftar açılışını yapmış olacağız" ifadelerini kullandı.   

Siyah-beyazlı kulübün 1 numarası, "Çevre düzenlemesiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi ilgileniyor. İnanıyorum ki o da yetişecek. Geri sayım başladı. İnşallah bu geri sayım aynı zamanda şampiyonluk geri sayımı da olur. Yeni stadımızda şerefiyle oynayıp hakkıyla kazanan bir takım olacağız. Kupayı Vodafone Arena'da kaldırmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Ricardo Quaresma özür diledi!

"BİR SARAY YAPTIK"

Beşiktaş Başkanı, "Şu ana kadar 147 locayı sattık, sırada bekleyen 20 kişi var hala. Binin üzerinde kişiyle burada çalıştık. Burayı yalnızca stat olarak düşünmemek lazım. Bir saray yaptık. 400 milyon TL'lik yatırım var. Çimler hibrit uygulamasıyla güçlenecek, bir daha çim kaldırılmayacak. 12 gün içinde hibrit uygulaması sona erecek. Çim için 12 milyon TL, güvenlik için 20 milyon TL para harcadık" dedi.

"RECEP TAYYİP ERDOĞAN SAYESİNDE ÜLKEMİZE GÜZEL BİR ESER KAZANDIRDIK"

Stat çalışmalarına 4 yıl önce başladıklarını ve 1 yıl boyunca izin almakla uğraştıklarını belirten Başkan Orman, "O zaman izin almak istediğimizde bazı bakanlarımız karşı çıkmıştı ama Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın sayesinde bütün izinleri aldık ve O'nun sayesinde ülkemize güzel bir eser kazandırmış olduk" diye konuştu.

Fikret Orman o görüntüler için konuştu!

Gökhan Töre, Almanya'ya gidiyor!