Vodafone Arena'ya 21 bin mesaj

Vodafone Arena'ya 21 bin mesaj
Vodafone Arena'ya 21 bin mesaj
Beşiktaş taraftarı, yapımına devam edilen Vodafone Arena'nın temeline imzasını attı.

İSTANBUL - Siyah-beyazlı kulübe gönül veren 21 binden fazla taraftarın, yaklaşık 2 aylık sürede "vodafonearena.com.tr" adresine gönderdiği 21 bini aşkın mesaj, birer birer kağıda basıldı ve Vodafone Arena'nın temeline gömüldü.

Bilic'in tek rakibi Denizli


Kara Kartal'ın yeni yuvasının ruhu olarak tanımlanan mesajlar içerisinde, " Beşiktaş kalbimin en orta yerinde, Beşiktaş Vodafone Arena dünyanın merkezinde", "Gelecek zaferler, seninle gelecek Vodafone Arena", "En büyük başarılar hep bizim olsun, Vodafone Arena tek şahidimiz olsun" gibi mutluluk ve iyi niyet belirtilen cümleler yer aldı.

Ayrıca mesajların gömülme töreni, kısa bir filmle ölümsüzleştirildi.

Web sitesine gelen mesajların yanı sıra, taraftarların Facebook'ta yaratılan bir uygulama üzerinden ilettikleri fotoğraflar da Vodafone Arena inşaatının dışındaki reklam alanında yer aldı. Taraftarlar 1 ayda 2 bin 500'ü aşkın fotoğraf gönderdi.

Orman'dan Quaresma itirafı


ÇİFTÇİ: BU BİR GÖNÜL ORTAKLIĞIDIR

Vodafone Türkiye Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü Bilge Çiftçi, Beşiktaş ile yapılan anlaşmanın ortaklığının çok ötesinde bir gönül ortaklığı olduğunu söyledi.

Çiftçi, şunları kaydetti:
"Vodafone teknolojisi ile Beşiktaş ruhunu bir araya getiren, sadece Vodafone ve Beşiktaş için değil, İstanbul ve tüm Türkiye için çok önemli ve anlamlı olan bu proje, bir iş ortaklığının ötesinde bir gönül ortaklığıdır. Bu inşaatı gerçek bir stat yapacak olan taraftarları ve onun efsanevi Beşiktaş ruhudur. Daha şimdiden bu proje sadece biz ve Beşiktaş Kulübü tarafından değil, tüm Beşiktaş camiası tarafından sahiplenilmiş durumda. Yalnızca Vodafone Arena'nın logosunu seçmek için 125 binden fazla Beşiktaş taraftarı 3 hafta gibi kısa bir sürede oy kullandı. 21 bin Beşiktaş taraftarı stadyumun toprağına gömülmek üzere inanılmaz mesajlar iletti. Bu mesajları Kartal'ın yeni yuvasının ruhu olarak, Vodafone Arena'nın temeline gömdük." (AA)

Beşiktaş'a yeni tesis