Voleybolda hareket var

Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası'nda ikinci olarak tarihi bir başarıya imza atan Milli Takım'a destek giderek artıyor.

İSTANBUL - Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası'nda ikinci olarak tarihi bir başarıya imza atan Milli Takım'a destek giderek artıyor. Bayan milliler, İstanbul Cerrahi Hastanesi ile bir yıl süreli sağlık sponsorluğu anlaşması yaptı. Antrenörü Reşat Yazıcıoğulları, teknik ekip adına İstanbul Cerrahi Hastanesi'ne teşekkür ederek, "Yıpranmış bedenlerin onarılmasına yardımcı olacaklar. Ağır bir turnuvanın ardından, daha zor geçecek Dünya Şampiyonası'na hazırlanacağız" diye konuştu. Milli voleybolcular daha sonra hastanede sağlık kontrolünden geçti.
Voleybolda bayanlar ligi, 1-15 Kasım tarihleri arasında Japonya'da yapılacak Dünya Bayanlar Voleybol Şampiyonası nedeniyle yeniden düzenlenecek. Voleybol Federasyonu Başkanı Hüsnü Can, bayan liginin dünya şampiyonasından sonra başlayacağını ifade ederek, "Konuyu tüm kulüplere yazılı olarak ilettik. Onay geldikten sonra fikstür çekimi yapacağız. Bayan ligi Japonya'daki Dünya şampiyonasının ardından start alacak" şeklinde konuştu. (Spor Servisi)