Volkan: Ait olduğumuz yere...

Volkan: Ait olduğumuz yere...
Volkan: Ait olduğumuz yere...
Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Selçuk Yula'nın vefatının kendilerini çok üzdüğünü belirtirken, "Ait olduğumuz yere gitmek istiyoruz" dedi.

Radikal.com.tr - Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Red Bull Salzburg'u 3-1 mağlup ettikleri maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Volkan Demirel, " Bugün farklı duygularla sahaya çıktık. Selçuk Yula’nın vefatı bizi çok üzdü. Son maçta da bizimle beraberdi. Ailesine tekrar başsağlığı diliyoruz. Her zaman ailesinin yanındayız" dedi.

Fenerbahçe'nin muhtemel rakipleri


Karşılaşmayı değerlendiren Volkan, "İlk maç, Salzburg adına iyi bir maçtı. Sezon başı olduğu için zor maçtı, bizim için. Burada taraftarımızın önünde oynayan ve tecrübeli olan bizdik. Yenik durma düşmemize rağmen maçı çevirdik. Salzburg Avrupa’da bilinen bir takım olmamasına rağmen genç ve yetenekli oyunculardan kurulu. Hedefimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Ait olduğumuz yere, Şampiyonlar Ligi’ne gitmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Takım olarak, birbirlerine güvendiklerinin altını çizen başarılı file bekçisi, "Önemli olan takımın başarısı. Bugün ben iyi oynarım, yarın başka bir arkadaşım" şeklinde konuştu.

Cuma günü Şampiyonlar Ligi’nde rakiplerinin belirleneceğini hatırlatılması üzerine milli kaleci, "Bu satten sonra rakip fark etmiyor. Sahada bizim kendi oyunumuzu oynamamız önemli. Yeni isimlerle daha da güçlendik. Yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Pazar günü Kayseri’de oynanacak Süper Kupa finalinde görev alamayacağı için üzgün olduğunu belirten Volkan Demirel, Kayseri’ye giderek takım arkadaşlarına destek vereciğini söyledi.

Kadıköy'de 'Gezi' protestosu


YANAL: KÖTÜ OYNASAK DA KAZANMAYI BİLDİK

Teknik direktör Ersun Yanal ise Red Bull Salzburg galibiyeti sonrası, "Öncelikle sözlerime Fenerbahçe'nin önemli bir büyüğünü kaybettiğini belirterek başlamak isterim. Bir spor adamını kaybettik. Ben futbol camiasına ve ailesine baş sağlığı diliyorum. Bugün sevindiren bir galibiyet aldık ama Selçuk Yula ağabeyimizin vefatı bizi derinden yaraladı. Maça gelecek olursak da tur atladık ve mutluyuz. Kötü oynasak da kazanmayı bildik. Bu oynadığımız ikinci 90 dakika oldu. Önümüzde bir Süper Kupa maçı var. Şimdiki hedefimiz de bu maça konsantre olmak ve kazanmak. Her geçen gün çok daha iyi olacağız. Herkes daha iyi bir Fenerbahçe izleyecek" dedi.

Şampiyonlar Ligi Play-Off turundaki muhtemel rakiplere yönelik ise Yanal, "Bugün ikinci bir 90 dakika oynadık ve kazandık. Bu maçı kazanmak gerekirdi ve öyle oldu. Karşımızdaki rakipler güçlü olabilir, ama biz de rakiplerimize karşı hazır olacağız" diye konuştu.

Selçuk Yula unutulmadı