Volkan: Artık sindiremiyorum

Volkan: Artık sindiremiyorum
Volkan: Artık sindiremiyorum
Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Elazığspor karşılaşması sonrası hakemlere, yayıncı kuruluşa ve futbol yorumcularına tepki gösterdi.

Volkan Demirel, deplasmanda 1-1 berabere kaldıkları Elazığspor maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe patladı: Gereğini yapın!


Milli file bekçisi, "Değerlendirecek fazla bir şey yok. Hakemleri mi, oyunu mu, bizim takımı mı değerlendireyim? Hoca, Mehmet Topal'a 'Elinden sektiği için avantaj oynattım' demiş. Pozisyon tam karşımızda oldu. Fazla uzatmak istemiyorum" dedi.

Tecrübeli kaleci, "1, 2, 3 değil, artık yeter. Kim verilecekse bizim maçlarımıza, iyice incelenip verilsin. Sivasspor maçında 2 penaltıyı vermiyorsun, sonra faul yokken Egemen'i atıyorsun. Bugün Cristian'a faul yapılıyor ve kırmızı kartı gören o oluyor. Artık bunları sindiremiyorum, kaldıramıyorum, zor dayanıyorum. Mesleğimi bir kenara koyup farklı konuşacağım artık. Bizi eleştirsinler, oyunumuzu hep eleştiriyorlar zaten" ifadelerini kullandı.

Yorumcular ve yayıncı kuruluşu da eleştiren Volkan, "Şu arkadaşları biraz tutarsak rahat devam edeceğiz. Yardım değil, doğru olanı istiyoruz. Herkes karakterini yansıtsın. Bazı yerlere yaranmak için davranış göstermesin. Fenerbahçe'nin şimdiye kadar böyle kaç puanı gitti, bunlar toplandığında bakılsın kaç puan öndeydik. Sanırım lige zevk vermek istiyorlar. Tabii televizyon izlenmiyor, gazete okunmuyor, pozisyonlara bakılmıyor. Nasıl olsa Fenerbahçe kaç puan önde ya, konuşulmuyor. Ama merak etmesinler sonunda zevk veren biz olacağız" şeklinde konuştu.

'Aziz Yıldırım hapse girmeyecek'