Volkan da imzayı attı

Galatasaray, savunmanın soluna çözümü buldu: Volkan Yaman. Antalyaspor'dan alınan genç futbolcu, dün Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Merkezi'nde...

İSTANBUL - Galatasaray, savunmanın soluna çözümü buldu: Volkan Yaman. Antalyaspor'dan alınan genç futbolcu, dün Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Merkezi'nde düzenlenen ve Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'le genel menajer Mustafa Turgun'un da katıldığı törende, kendisini dört yıllığına Sarı-Kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.
Volkan ise Galatasaray gibi bir camiaya geldiği için çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirterek, "Galatasaray'a gelmek, çocukluğumdan beri en büyük hayalimdi. Bunu gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. Transferimde emeği geçen büyük başkan Özhan Canaydın ve yöneticimiz Adnan Polat ile Antalyaspor Onursal Başkanı Menderes Türel'e teşekkür ediyorum. Umarım Galatasaray'a uzun yıllar hizmet ederim" diye konuştu. Volkan, imza törenini sonrasında 74 numaralı formasını giyip, Sarı-Kırmızılı kaşkolla basın mensuplarına poz verdi. (Spor Servisi)