Volkan Demirel: Akıl sır erdiremiyorum

Volkan Demirel: Akıl sır erdiremiyorum
Volkan Demirel: Akıl sır erdiremiyorum
Arokoyo'nun elle indirdiği meşin yuvarlağı Camara'nın ağlara göndermesi sonrası çizgi hakemi Bülent Çenet'e itiraz eden Volkan Demirel, maç sonu "6 hakem bu kadar net bir eli nasıl göremiyor?" sözleriyle isyan etti.

Kamil Ocak Stadı'nda Gazianntepspor ile Fenerbahçe arasında 2-2 sonuçlanan maça, hakem Serkan Tokat ve yardımcılarının verdiği kararlar damga vurdu. Her iki takım da hakemlere tepki gösterirken, ev sahibi ekibin 6. dakikada attığı gol nedeniyle Fenerbahçe cephesi bir hayli gergindi.

'Volkan Demirel günde 5 kez beni arar'

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; maçın ardından Başkan Aziz Yıldırım, hakemlerle ilgili sert açıklamalar yaptı. Pozisyonun kahramanı Volkan Demirel ise soyunma odasında arkadaşlarına veryansın etti.

Arokoyo’nun elle indirdiği, Camara’nın arka direkte tamamladığı pozisyon nedeniyle önce hakem Serkan Tokat’a ardından çizgi hakemi Bülent Çenet’e yüklenen tecrübeli file bekçisi, “Top benim kontrolümdeydi fakat bir anda Gaziantep oyuncusu topa eliyle müdahale etti. Ne olduğunu anlayamadan topu bir anda ağlarda gördüm. Sahada 6 tane hakem var. Bu kadar net bir elle oynamayı 6 hakem birden nasıl göremiyor anlayamıyorum. Özellikle çizgi hakeminin görüş açısı bomboştu. Pozisyon hemen önünde oldu. En güzel açıya sahip hakem oydu. Bu kadar net bir elle oynamayı nasıl göremediğine akıl sır erdiremiyorum. Bu gol ister istemez bizi olumsuz etkiledi. Bütün maça etki etti" ifadelerini kullandı.

Gaziantepspor'dan Aziz Yıldırım'a: Hakem sayesinde 1 puan aldın!