'Volkan Demirel bir patoo kuşudur'

'Volkan Demirel bir patoo kuşudur'
'Volkan Demirel bir patoo kuşudur'
Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel için, "Bursa'da 20 bin kişi 'vatan haini' diye bağırırken sahayı terk etmedi. Volkan bir patoo kuşudur. Patoo kuşu bulunduğu ortamın rengini alır" dedi.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Derin Futbol ' programında yorumculuk yapan Ahmet Çakar, Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel için ağır bir benzetmede bulundu.

Madde madde Volkanizm!


Çakar, Türkiye -Kazakistan maçı öncesi bası taraftarların kendisine küfür ettiği için sahayı terk eden milli kalecinin, aynı tepkiyi yine kendisine tepki gösterilen Bursaspor maçında göstermemesini eleştirdi.

"20 BİN KİŞİ VATAN HAİNİ DİYE BAĞIRDI"

Volkan'ın tribünlere herhangi bir reaksiyon vermemesini değerlendiren eski hakem, Bursaporlu 20 bin taraftar Volkan Demirel için 'Vatan haini' diye bağırdı. Milli maçta 5 kişi bağırdı diye sahayı terkeden Volkan, 20 bin Bursapor taraftarı kendisi için vatan haini diye bağırırken neden sahayı terk etmedi? Volkan bu akşam iri kuzu gibi oldu. Volkan bir patoo kuşudur. Patoo kuşu bulunduğu ortamın rengini alan bir kuştur. Volkan da öyledir" ifadelerini kullandı.

Volkan Demirel'den suç duyurusu