Volkan Demirel: İstediğim yeri kaşırım!

Volkan Demirel: İstediğim yeri kaşırım!
Volkan Demirel: İstediğim yeri kaşırım!
Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin olay adamı Volkan Demirel, çok tartışılan hareketi hakkında konuştu.

TFF Süper Kupa'da Felipe Melo ile sorun yaşayan ve son penaltı öncesi kasıklarını tutması nedeniyle tepki toplayan Volkan Demirel, kendisine yöneltilen suçlamalara yanıt verdi.

Volkan Demirel'e şok benzetme!


Hürriyet Gazetesi'ne konuşan sarı-lacivertli file bekçisi, "Sokak köpeklerinin zehirlenmesini istemedim. Onlara bir şey demedim. Melo'nun kendisine köpek demesine vurgu yaptım" diyerek, Brezilyalı oyuncu ile yaşadığı sıkıntıdan bahsetti.

Galatasaraylı futbolcunun penaltı kaçırmasının ardından Melo'nun üzerine atlamasını ise " Fenerbahçe tribünlerine doğru koşuyordum. Melo kalçasını çıkarttı ve dengemi bozdu. Beni düşürmeye çalıştı. Bunun üzerine sinirlendim ve tartıştık" dedi.

Galatasaraylı futbolculara kasıklarını göstermesi ile ilgili olarak da bir savunma yapan milli kaleci, "O an kendi takım arkadaşlarıma 'İşi bitirin artık' diye bağırıyordum. Galatasaraylılara dönmedim bile. Ayrıca neremi kaşırsam kaşırım. Kime ne. Bu çeok doğal ve her futbolcunun gayri ihtiyari yaptığı bir şey değil mi?" ifadelerini kullandı.

Galatasaray, Volkan'ı TFF'ye şikayet ediyor!