Volkan Demirel son dakikada çıldırdı!

Volkan Demirel son dakikada çıldırdı!
Volkan Demirel son dakikada çıldırdı!
Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan mücadelenin son dakikasında sarı-lacivertli kaleci Volkan Demirel ile sarı-kırmızılı oyuncu Zeki Yavru ve Furkan Özçal arasında gerginlik yaşandı.

Furkan Özçal'ın topu kontrol eden Volkan Demirel 'le çarpması ve Fenerbhaçe kalecisinin yerde kalmasının ardından sahada sinirler gerildi. Furkan Özçal, sinirli bir şekilde ayağa kalkan Volkan Demirel'e "Ne yapıyorsun' tarzında el hareketi yaptı. İki oyuncuyu ayırmak için Abdoulaye Ba araya girerken, Furkan o an kendisini yere bıraktı.

Bunun üzerine Kayserisporlu oyuncu Zeki Yavru da Volkan'a tepkisini gösterdi. İki takım oyuncuları olayı bitirmek için kendi arkadaşlarını kenara çektiler. Maçın hakemi Mete Kalkavan, olayın ardından Volkan Demirel'e sarı kart gösterdi.

Kayserispor 0-1 Fenerbahçe

ZEKİ YAVRU: VOLKAN KÜÇÜCÜK ÇOCUĞUN ÜZERİNE GİDİYOR

Volkan'ın, takım arkadaşı Furkan Özçal ile tartışmasına tepki gösteren Zeki Yavru, "Benim sinirlendiğim nokta, soyunma odasında devam ediyor. Furkan onun yarısı kadar. Bizim de zorumuza gidiyor, arkadaşımız yere düşünce savunmayalım mı? Volkan ile Furkan'ı barıştırmaya çalışıyorlar, ne gerek var? Küçücük çocuğun üzerine gidiyor. Dışarıda arkadaşsak, içeride de arkadaşız. Sahada da arkadaş olmak zorundayız" diye konuştu.

Fenerbahçe teknik direktörü Pereira:Türk futbolcularında duygusallık kültür gibi