Volkan Demirel: Takımı tarayacaklar!

Volkan Demirel: Takımı tarayacaklar!
Volkan Demirel: Takımı tarayacaklar!
Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal ve kaptanlardan Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel, Rize deplasmanı dönüşünde yaşanan silahlı saldırıya sert tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli teknik heyet ve futbolcular, faciadan dönülen olayın şokunu üzerlerinden atamadı.

İSMAİL KARTAL: HER ENGELİ AŞARIZ

Yaşananların futbolla ve sporla bağdaşmadığını vurgulayan Teknik Direktör İsmail Kartal, “Taşlanıyoruz, haksızlıklara uğruyoruz, daha önce silah çekilmişti, şimdi de kurşunlandık. Camia olarak birlik beraberlik içinde hareket ederek her engeli aşarız” ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu'nu çileden çıkartan olay

EMRE: YETER ARTIK"

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; kaptan Emre Belözoğlu, “Bugüne kadar birçok olay yaşadık. Zırhlı araçların içinde seyahat etmeye de alıştık. Ama yeter artık” şeklinde konuştu.

VOLKAN: HERHALDE BUNDAN SONRA TARAYACAKLAR

Bundan iki yıl önce de Trabzon deplasmanında Fenerbahçe kafilesine silah çekildiğini hatırlatan kaleci Volkan Demirel ise “O silah sonunda patladı. Yapanın yanına kâr kalıyor. Herhalde bundan sonra takım otobüsünü tarayacaklar" dedi.

Milli futbolcular isyan etti!


  http://www.radikal.com.tr/132932613293261

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Neden diye sordunuz mu ? - user1060691

  Kurulduğu 1959 yılından beri toplam 68 takımın mücadele ettiği Türkiye Profesyone Futbol liginde daha önce yaşanmamış olaylar neden hep sizin başınıza geliyor diye merak ettiniz mi ? O otobüste Emre ve Vokan'ın başına birşey gelseydi , kaç kişi üzülürdü ? Dürüstçe sorun kendinize ve bırakın artık top oynamayı..Çünkü sizin oynadığınız futbol değil , mahalle çocuklarının kavga gürültü oynadıkları top oyunu..Bırakın futbol oynama işini Mehmet Topal , Gökhan Gönül gibi gerçek sporcular sürdürsün.Siz de bar fedailiği mi , otopark işletmeciliğ mi , neyse size yakışan işleri yapın..Bizi futboldan soğuttunuz , bedelini hayat size ödetecek. Gözümüz üstünüzde !