Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'ndan Alex'e veto

Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'ndan Alex'e veto
Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'ndan Alex'e veto
Jübileye hazırlanan Fenerbahçe'nin efsane 10 numarası Alex de Souza, Ocak ayındaki yardım maçına eski takım arkadaşları Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'i de davet etti. Ancak İki yıldız da 'Programımız uygun değil' diyerek Alex'in davetini reddetti.

Fenerbahçe 'de 8,5 yıl forma giyen, sayısız başarılar kazanan, tribünlerin sevgilisi haline gelen ve daha sonra tartışmalı bir şekilde takımdan ayrılan Alex de Souza eski takım arkadaşlarından veto yedi.

Sözcü gazetesinin haberine göre; Sarı lacivertli takımdan sonra Coritiba'dan top koşturan sambacı, geçtiğimiz aylarda futbolu bırakma kararı almıştı. Brezilya'da düzenleyeceği bir jübile maçıyla hem yardım toplamak hem de kariyerinde iz bırakmış isimlerle yeniden bir araya gelmek isteyen Alex, Fenerbahçe'den arkadaşları Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu ile şimdi İstanbul Başakşehir forması giyen Semih Şentürk'e de davet gönderdi.

Ocak ayı içerisinde Brezilya'da oynanması planlanan karşılaşmanın devre arası kampı ile çakıştığını belirten Volkan ve Emre, Alex'in davetini geri çevirdi. Ancak kulislerde, iki kaptanın Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım 'ın olası tepkisinden çekinerek daveti geri çevirdiği yorumları da yapıldı.