Volkan Demirel-Yalçın Ayhan el sıkışmadı!

Volkan Demirel-Yalçın Ayhan el sıkışmadı!
Volkan Demirel-Yalçın Ayhan el sıkışmadı!
Fenerbahçe'nin evinde Medipol Başakşehir ile oynadığı mücadelede, sarı-lacivertli takımın kaptanı Volkan Demirel ile konuk ekibin savunma oyuncusu Yalçın Ayhan'ın el sıkışmaması dikkati çekti.

2013 yılında Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan Fenerbahçe­Kasımpaşa maçında gerginlik yaşayan Yalçın Ayhan ile Volkan Demirel, maç öncesi yapılan seromonide el sıkışmadı.

Skorer.com'da yer alan habere gire; karşılaşma öncesi ortaya çıkan bu görüntü, iki futbolcu arasındaki gerginliğin devam ettiği şeklinde yorumlandı.

"KÜFÜRÜ YÜZÜME SÖYLE, BULUŞALIM"

İkili arasında yeşil sahada yaşanan olay sonrası olay adliyeye taşındı. Anadolu 68. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Volkan Demirel ile müşteki Yalçın Ayhan katıldı. Sanık Demirel verdiği ifadede, maç esnasında Yalçın’ın ailesine ve özellikle annesine küfür ettiğini Semih Şentürk’ten duyduğunu belirterek şunları söyledi:
“Küfür edip etmediğini sordum. Ettiyse yüzüme etmesini söyledim. O da bana ‘Sen herkesi evden aldırıyormuşsun. Sen kabadayı mısın?’ dedi. Otobüse binerken tekrar karşılaştık bunun kamera görüntüleri de vardı. Görüntülerde üzerime yürüdüğü sabittir. Çevremizdeki insanlar bizi tuttu ayrıldık. Maç sonrası kendisini aradım. ‘Küfürü yüzüme söyle buluşalım’ dedim. Telefonda maçta penaltı yaptırdığı için üzüldüğünü ağzından ne çıktığını bilmediğini söyledi. Benden özür diledi."

YALÇIN AYHAN: VOLKAN BENİ İKİ KEZ TEHDİT ETTİ

Yalçın Ayhan ise Volkan’ın kendisini iki kez üst üste tehdit ettiğini ve küfürler savurduğunu belirterek şunları söyledi:
"Maç sonunda yolumu kesti, koluma girerek kenara çekti ve sinkaflı bir kelime kullandı. Beni evimden aldıracağını söyledi. Otobüse yaklaşırken tekrar yanıma geldi. Yine küfür etti yine ‘Seni evinden aldıracağım’ dedi. Tehditlerine telefonda da devam etti. Ona maç esnasında kesinlikle küfür etmedim. Semih Şentürk’ten duydukları doğru değildir. Demirel benim üzerimde korku yaratmıştır."