Volkan Demirel'dan Fatih Terim'e mesaj

Volkan Demirel'dan Fatih Terim'e mesaj
Volkan Demirel'dan Fatih Terim'e mesaj
Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, A Milli Takım'a geri dönmek istediğini söylerken, yediği hatalı goller sonrası eleştiri oklarının hedefi olan Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin hakkında açıklamalarda bulundu.

Volkan Demirel, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'den davet beklediğini kaydederek, "Milli Takım'ın değerini önemini, her şeyini çok iyi biliyorum bir Türk evladı olarak. O formayı tekrar giymek istiyorum. O zaman yaşadığım olayda, tatsızlıklar, istenmeyen şeyler olmuştur. Artık bunları bir kenara koyup, faydalı olacağım düşünülüyorsa, ben ki faydalı olacağımı düşünüyorum her zaman nerede oynarsam oynayayım elimden gelen katkıyı vereceğimi biliyorum. Çağrıldığım taktirde, seve seve gidip o formayı giyeceğimi herkes biliyor" ifadelerini kullandı.

NTV Spor'da yayınlanan 'Adil Oyun' programına konuk olan tecrübeli file bekçisi, Beşiktaş forması giyen Tolga için şu ifadeleri kullandı:
"Şu an zor durumlarda belki ama kalecilik böyledir. Bunların önüne ne şansla ne çalışarak geçebilirsiniz. Geçen sene benim başıma da geldi. Kilitleniyorsunuz. Ne yaşadığını bildiğim için hem Onur'a hem de Tolga'ya herkes saygı duysun. Bir gol yemekle kötü olunmaz, bir gol kurtarmakla da iyi olunmaz."