Volkan Demirel'den 'köpek' ifadesi

Volkan Demirel'den 'köpek' ifadesi
Volkan Demirel'den 'köpek' ifadesi
Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Galatasaray maçı sonrası yaptığı "Belediye sokak köpeklerini zehirlesin, yoksa bu iş bana kalacak" açıklaması üzerine başlatılan soruşturma kapsamında savcılığa ifade verdi.

"BÖYLE BİR KASTIM YOK"

Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na avukatı Mahir Işıkay ile birlikte gelen Volkan Demirel, Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği'nin suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.

Basın Savcısı Mehmet Sıddık Çinko'ya yaklaşık 15 dakika ifade veren milli kalecinin, "Böyle bir kastımız yok, suçlamayı kabul etmiyoruz" dediği öğrenildi.

'Aziz Yıldırım'la hakem odası bastık'


"SADECE SOKAK KÖPEKLERİNE DEĞİL, HAYVANLARI SEVEN KİTLEYE HAKARET EDİLDİ"

25 Ağustos 2014 tarihinde Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Manisa'da oynanan TFF Süper Kupa finali maçı sonrası açıklama yapan kaleci Volkan Demirel, " Belediye sokak köpeklerini zehirlesin, yoksa bu bana kalacak" şeklinde sözler sarf etmiş, Demirel'in bu sözleri sonrası Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği, Demirel'in sadece sokak köpeklerine değil, hayvanları seven kitleye de hakaret edildiğini belirtmişti. Hayvanseverler bulundukları suç duyurusunda "Volkan, halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmiştir, halkı aşağılamıştır" ifadelerine yer verirken Demirel'in hayvanlara hakaret ettiğini ve hayvanseverlere yönelik aşağılama kastı olduğunu kaydetmişti. Arzu KAYA (DHA)

Bilic'ten Emre'ye destek