Volkan Demirel'den maç sonu iki itiraf!

Volkan Demirel'den maç sonu iki itiraf!
Volkan Demirel'den maç sonu iki itiraf!
Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, 1-0 kazandıkları Başakşehir maçı sonrası özeleştiri yaptı: Çok fazla pozisyon bulamıyoruz. Taraftarımızın tepkilerini anlıyorum! Bruno Alves'le yaşadığı diyalog hakkında ise tecrübeli kaleci, Portekizli oyuncunun "Pas atmak istedim neden böyle şeyler yaşıyoruz?" dediğini belirtti.

Volkan Demirel, Medipol Başakşehir maçının ardından yaptığı açıklamada, "Önemli olan bizim için 3 puandı. Saha şartları da açıkçası çok kötüydü. Rakibimizi iyi analiz ettik, pozisyonlar bulduk, Başakşehir'e de pozisyonlar verdik. Yan toplarda bu sene biraz zaafımız var" dedi.

"EVET, FAZLA POZİSYON BULAMIYORUZ"

Fenerbahçe'nin deneyimli file bekçisi, "Çok fazla pozisyon bulamıyoruz. Onun için bulduğumuz pozisyonları atmalıyız. Biz '1-0 olsun, bizim olsun' tarzı bir oyunla gidiyoruz. Biliyorum taraftarımız bizden iyi oyun bekliyor. Tepkilerini anlıyoruz. Biz de bunun için çalışıyoruz. Taraftarımıza hak da veriyoruz. Aslında biz de birçok konuda haklıyız ama daha iyi çalışacağız" ifadelerini kullandı.

"ALVES 'NEDEN' DİYE SORDU?"

Takım arkadaşı Bruno Alves'le yaşadığı diyaloğu da açıklayan Volkan Demirel, "Futbolcu arkadaşlarımız etkileniyor. Alves, Nani'ye attığı pas sonrasında bana, 'Pas atmak istedim neden böyle şeyler yaşıyoruz' dedi. Sonuç olarak o atağın devamı gol oldu" şeklinde konuştu.