Volkan Demirel'e ceza kapıda

Volkan Demirel'e ceza kapıda
Volkan Demirel'e ceza kapıda
Fenerbahçe'de Caner Erkin'den sonra Volkan Demirel'e de ceza kapıda.

RADİKAL - Milliyet Gazetesi'nden Cemal Ersen'in haberine göre, Cumartesi günü oynanan ve golsüz eşitlikle sonuçlanan karşılaşmadan sonra yaşanan olaylar zincirine sarı-lacivertli takımın file bekçisi Volkan'ın da dahil olduğu ve soyunma odası koridorunda küfür ettiği için pazartesi günü tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edileceği öğrenildi.

"İki tane o... çocuğunun..."

Maçın hakemi Bülent Yıldırım ve yardımcılarıyla kısa bir diyalog içine giren Volkan'ın soyunma odası koridoruna hakemlerden birkaç metre önde girdiği ve "İki tane o...pu çocuğunun açıklamalarından etkilenip maç yönetiyorsunuz. Göz göre göre penaltımızı vermediniz" ifadelerini kullandığı belirlendi. Volkan'ın yüksek sesle sarf ettiği bu sözlerin maçın temsilcisi tarafından rapor edildiği ve pazartesi günü TFF'ye ulaştırılacağı kaydedildi.

1 ila 3 maç arası ceza
Direkt olarak hakemin yüzüne söylenmemesine karşın yakın mesafeden ve onların işiteceği tonda kullanılan bu sözler nedeniyle Volkan'ın tedbirli olarak sevkinin yapılacağı için hafta içinde oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçında forma giyemeyeceği, "centilmenliğe aykırı sözler" başlıklı disiplin talimatına göre de 1 ila 3 maç arası ceza almasının gündemde olduğu bildirildi.


  http://www.radikal.com.tr/128923412892342

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kaynak? - user649322

  bir kere hakemler icin dememis, o zaman yuzlerine veya degil ne onemi var, ikincisi hakemler de yokken onlardan bahsederken niye siz'i kullaniyor? masa basi haber gibi.

  Volkana! - zebda

  Volkan 1. git pozisyonu seyret penaltı değil 2. ''sporcunun zeki cevik ve ahlaklı '' lafını bir hatırla.3. sadece işini yap ve çeneni kapat! bu yaptığın hareketle o küfür ettiğin adamlardan bir farkın kalmıyor! hepiniz aynısınız kokusmus sistemin kokusmus oyuncuları!