Volkan Demirel'e küfüre müdahale!

Volkan Demirel'e küfüre müdahale!
Volkan Demirel'e küfüre müdahale!
A Milli Takım'ın, Türk Telekom Arena'da Kazakistan'ı ağırladığı maçta kale arkasından kendisine küfür edildiği gerekçesiyle sahayı terk eden Volkan Demirel, aynı problemi Kasımpaşa maçında da yaşadı.

Fenerbahçe , kötü oyuna rağmen Kasımpaşa deplasmanından 3 puanla dönmenin mutluluğunu yaşarken, kaleci Volkan Demirel ise maç esnasında Kasımpaşalı taraftarların küfürlü tezahüratlarına maruz kaldı.

Diego Ribas 3 hafta yok!

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; tecrübeli file bekçisinin ikinci yarıda koruduğu kalenin arkasındaki Kasımpaşalı bazı taraftarlar küfürlü tezahüratlarda bulundular. Güvenlik görevlileri ise olaya anında müdahale etti ve küfür eden taraftarları stat dışına alarak, işlem yaptı.

Hatırlanacağı üzere Volkan, geçen sezon Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Milli Takımımız'ın Türk Telekom Arena'da Kazakistan'ı ağırladığı maç öncesinde ısınırken, kale arkasından yapılan küfürlü tezahüratlar sonucunda sahayı terk etmiş ev tüm ısrarlara rağmen geri dönmemişti.

Stattan Emre Belözoğlu ve Hasan Çetinkaya ile ayrılan milli file bekçisi, çıkışta gazetecilerin sorularını cevapsız bırakırken, güvenlik görevlileri ile muhabirler arasında arbede çıkmış ve olay günlerce konuşulmuştu.

Pereira'ya uyarı: Kesinlikle hafife alma!