Volkan Şen dünyaları kaçırdı

Volkan Şen dünyaları kaçırdı
Volkan Şen dünyaları kaçırdı
Fenerbahçe'nin Bursaspor'dan transferi Volkan Şen, Milli Takım'ın Letonya ile oynadığı maçta girdiği pozisyonlarla öne çıkan isim olmayı başardı, ancak istekli oyununa rağmen gol yollarında beklenen performansı gösteremedi.

EURO 2016 Elemeleri A Grubu'nda Türkiye , Letonya ile 1-1 berabere kaldı. Mücadelede Volkan Şen girdiği birçok gol pozisyonundan yararlanamadı.

Fenerbahçe 'nin Bursaspor'dan transferi Volkan Şen, Türkiye Letonya maçında ilk 11'de başladı. Volkan Şen, Milli Takım'ın Letonya ile oynadığı maçta öne çıktı, 6 şut çekti ve bu şutların 4'ünde isabet sağlamayı başardı. Ancak istekli oyununu saha yansıtmasına karşın, girdiği gol pozisyonlarında sonuca gidemedi.

Letonya karşısında özellikle ilk yarıda Milli takımın sergilediği performansta ön plana çıkan Fenerbahçeli yıldız, henüz 5. dakikada savunmanın başını döndürüp pozisyona girdi ancak sonunu getiremedi. Volkan, 13’te ve 27’de girdiği nnet pozisyonlarda da Letonya kalecisi Vanins’i geçemedi. 43.dakikada ise Selçuk’un ortasında topla buluşan Volkan, yine kaleciye takıldı. Kaçan pozisyonlara kendi de şaşan Volkan’ın isyanı da gözlerden kaçmadı. İstekli oyununa rağmen gol atamayan Şen, 55. dakikada Teknik Direktör Fatih Terim tarafından oyundan alınırken yerine Umut Bulut oyuna girdi.