Volkan Şen transferinde flaş gelişme!

Volkan Şen transferinde flaş gelişme!
Volkan Şen transferinde flaş gelişme!
Sarı-lacivertli kulüp, Volkan Şen'in de aralarında bulunduğu 4 futbolcuya ilişkin transfer iddialarını yalanladı. Ancak yaklaşık 2 saat sonra resmi sitede yer alan açıklamadan milli futbolcunun adı çıkarıldı. Bursaspor ise transfer için görüşmelere başlandığını duyurdu.

RADİKAL -  Fenerbahçe 'nin prensip anlaşmasına vardığı iddia edilen Bursasporlu futbolcu Volkan Şen ile ilgili flaş gelişmeler yaşandı. 

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesi üzerinden yaptığı yalanlamada, 2 saat sonra milli oyuncu Volkan Şen'in isminin çıkarılması dikkati çekti.

Ozan Tufan 7 milyon Euro'ya Fenerbahçe'de

Fenerbahçe Futbol A.Ş. imzası ile yapılan son açıklama ise şöyle:
" Bugün tarihli Fotomaç ve Fanatik Gazeteleri’nde yer alan Bender,  Fanatik Gazetesi ve Takvim Gazetesi’nde yer alan Feghouli, yine Fotomaç Gazetesi’nde yer alan Aranguiz ile ilgili transfer haberleri yalandır. Bu oyuncularla ilgili herhangi bir transfer planlamamız bulunmamaktadır.

Daha önce olduğu gibi bugün ve bundan sonra da bu tür doğru olmayan transfer haberleri için ilgili basın kuruluşlarını SPK’ya şikâyet edeceğimizin bilinmesini kamuoyuna duyururuz."

BURSASPOR VE FENERBAHÇE RESMEN AÇIKLADI

Bu hamleden sonra Bursaspor Kulübü'nden yapılan açıklama, "Fenerbahçe Spor Kulübü ile oyuncumuz Volkan Şen'in transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi.

Fenerbahçe'nin internet sitesinde ise "Fenerbahçe Futbol AŞ, Bursaspor'dan Volkan Şen'in transferi konusunda, oyuncu ve kulübüyle görüşmelere başladı" ifadeleri yer aldı.

Fenerbahçe'den Jürgen Klopp'a teklif