Volkan Şen'den kulübe ihtar

Volkan Şen'den kulübe ihtar
Volkan Şen'den kulübe ihtar
Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Volkan Şen, alacakları için avukatı aracılığıyla kulübe ihtar çekti.

TRABZON (AA) - Daha önce Kiki Musampa ve eski yönetim kurulu üyesi Temel Soyyiğit'in alacakları konusunda problem yaşayan bordo-mavili kulübe, bu kez kadro dışı bırakılan oyuncusu Volkan Şen tarafından yaklaşık 120 bin euroluk alacağının 15 gün içerisinde ödenmesi için ihtar çekildi.

Gerçekler ortaya çıktı! İşte raporlar


Kulüp başkan yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, 15 gün beklemeden Volkan Şen'in parasını ödeyeceklerini belirterek, "Herhangi bir problem yok. Alacağına karşı ihtar çekti, parasını ödüyoruz. Anladığım kadarıyla kendisi bu konuda yardımcı olmama kararı aldı. Biz de o karara saygı duyuyoruz. Futbolda kadro dışı kalabilirsiniz, yıldız da olabilirsiniz. Futbolun içinde böyle bir şey var. Bugün böyle yarın böyle, futbolun doğası bu. Burada alınganlık gösterip kurumsal yapılara zarar vermek futbolculuk anlayışına yakışmaz diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

LAZIO BERABERLİĞİNE GALİBİYET PRİMİ

Üstünsalih, Trabzonspor Kulübü'nün UEFA Avrupa Ligi'nde sahasında 3-3 berabere kaldığı Lazio maçı için oyunculara galibiyet primi dağıttığını dile getirdi.

Geçmiş dönem primlerinin tamamını dağıttıklarını dağıtmaya da devam ettiklerini vurgulayan Üstünsalih, "Lazio maçı beraberliğine da galibiyet pirimi verdik" dedi.

Yıldırım ve Hacıosmanoğlu PFDK'ya