Volkan Şen'e af yolu gözüktü!

Volkan Şen'e af yolu gözüktü!
Volkan Şen'e af yolu gözüktü!
Sezonun ilk devresinde kadro dışı bırakılan ve devre arasında da kendisine kulüp bulamayan Trabzonsor'un sol kanat oyuncusu Volkan Şen'in affedilerek yeniden kadroya alınabileceği bildirildi.

Sırp forvet Filip Djordjevic'i kadrosuna katmak için görüşmeleri sürdüren Trabzonspor yönetiminin ligin 4'üncü haftasında kadro dışı bıraktığı Volkan Şen'in affedilmesi gündeme geldi. Volkan Şen'e gelen tekliflerin oldukça düşük olduğunu gören bordo mavili yöneticilerin takımın kamptan dönene kadar kendilerine iyi bir teklif gelmemesi durumunda teknik ekiple Volkan'ın affedilmesi için görüşme yapabileceği öğrenildi. Bu arada Volkan'ın da yöneticilerle görüşerek çok pişman olduğunu, takıma dönmek istediğini ilettiği belirtildi.

Galatasaray'dan Trabzonspor'a


Teknik direktör Mustafa Akçay'ın Volkan Şen'i affedip etmeyeceği ise belirsizliğini koruyor. Bu arada Volkan Şen için Trabzonspor'a Medical Park Antalyaspor, Eskişehirspor ve Bursaspor kulüplerinin çok düşük teklifler sunduğu açıklandı.

ALANZİNHO FESİH İÇİN GELİYOR

Trabzonspor yönetimi, yarın Trabzon'a gelecek olan Alanzinho ile son kez masaya oturacak ve sözleşmesini feshedecek. Yönetim Alanzinho'dan alacaklarının tamamını bırakmasını isteyecek. Brezilyalı oyuncunun ise alacaklarının yarısına karşılık sözleşmesini feshetmek konusunu isteyebileceği ifade edildi.

Akçay: Bu sezon ağladığım oldu


BATUHAN'A TEKLİF GELMEDİ
Bordo mavili takımda kadro dışı bırakılan Batuhan Karadeniz için ise kulübe her hangi bir resmi teklif gelmedi. Bu nedenle Batuhan'ı Trabzon'a çağıran yetkililer, takımdan ayrı olarak çalışmalarına başlaması için program vereceklerini söylediler.

Bosingwa rekor kırdı


MALOUDA AKÇAY'DAN ÖZÜR DİLEDİ
Antalya kampına geç kaldığı için eleştirilen Florent Malouda, teknik direktör Akçay ile görüşerek özür diledi. En kısa sürede antrenman açığını kapatacağı yönünde söz veren Fransız futbolcunun, "Ben Trabzonspor'a futbol oynamaya geldim. Çok iyi çalışarak, açığımı kapatacağımın sözünü veriyorum. Sizden de kampa geç katıldığım için özür diliyorum. Ben size ihanet etmedim. Sadece ailemle biraz daha vakit geçirmek istedim" dediği öğrenildi. (DHA)

Fırtına'nın Yekta ısrarı