Volkan ve Batuhan'a rapor tepkisi

Volkan ve Batuhan'a rapor tepkisi
Volkan ve Batuhan'a rapor tepkisi
Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Volkan Şen ve Batuhan Karadeniz'in, sağlık raporu alarak antrenmana çıkmadıkları iddia edildi.

Yunus Emre SEL / TRABZON (DHA) - Teknik heyetin raporu doğrultusunda 27 Eylül 2013 tarihinde, "Takım içerisindeki huzuru bozdukları" gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Volkan Şen ve Batuhan Karadeniz'in, kendileri için belirlenen özel antrenmanlara çıkmamak için her yolu denediği öne sürüldü.

İki farklı Trabzonspor

Volkan Şen'in bugüne kadar 2'si Trabzon'da, biri Devlet Hastanesi'nin Acil Servisi'nden olmak üzere 3 rapor aldığı, Batuhan Karadeniz'in ise İstanbul 'da bir hastaneden sağlık raporu alıp kulübe yolladığını öğrenildi.

KULÜP BAŞHEKİMLİKLE GÖRÜŞTÜ

Bordo-mavili kulüp, iki futbolcunun bu tavrı karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Volkan'ın, "Bel ağrım var" diyerek aldığı rapor üzerine yönetim, Trabzon Devlet Hastanesi'nin başhekimliğini arayarak konu hakkında bilgi aldı.

GÜNEY: GEREKİRSE HUKUKİ İŞLEM BAŞLATACAĞIZ

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Köksal Güney, her iki futbolcunun da çeşitli raporlar alarak kulübe yolladığını doğrularken, şunları söyledi:
"Raporların bize geldiği doğru. Kulüp olarak bu raporları kendi kulüp doktorumuza inceletiyoruz. Ardından gerekirse hukuki işlem ve soruşturma başlatacağız. Raporların verildiği hastaneler ve kurumlarla temas halindeyiz. Bu konuda gereken neyse yapacağız."

İşte '4 büyükler'in rakipleri


VOLKAN ŞEN AĞLAYARAK SAHAYI TERK ETMİŞTİ

Volkan Şen, ligin ikinci haftasında Çaykur Rizespor maçında taraftarlarla yaşadığı tartışmalardan sonra ağlayarak sahayı terk etmiş, bu tavrı yönetim tarafından sert şekilde eleştirilmişti. Olaydan sonra basın toplantısı düzenleyerek yönetimden özür dileyen Volkan, ardından teknik direktör Mustafa Akçay'ın, "Hazır ol, seni oynatacağım" dediği Apallon Limassol maçından önce "Sakatım oynayamam" deyince kadro dışı kalmıştı.

BATUHAN'DA SEBEP ÖZEL YAŞANTISI

Batuhan Karadeniz ise özel yaşantısına dikkat etmediği ve kendisine verilen programlara uymayarak, fiziksel olarak hazır hale gelmediği gerekçesiyle kadro dışı bırakılmıştı.

Volkan'ın yerine Zeki Ayvaz