Volkan ve Emre isyan etti!

Volkan ve Emre isyan etti!
Volkan ve Emre isyan etti!
Balıkesir deplasmanında 90 dakika protestolara maruz kalan Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu, soyunma odasında adeta isyan ettiler.

Yıllar sonra ilk kez geldikleri Balıkesir'de kendilerine yapılan protestolara öfkelenen Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel'e takım arkadaşları destek çıktı. Karşılaşmanın ardından soyunma odasında morali oldukça bozuk olan Emre ve Volkan'a yönelik tezahüratlara sinirlenen ve "yazıklar olsun" yorumunu yapan Fenerbahçeli oyuncular ve teknik heyet, bu durumun artık Fenerbahçe 'nin gardını düşürebilmek adına bilerek gerçekleştiğini savundular.

Emenike için 10 milyon Euro


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Volkan ile Emre ise "Bıktık artık. İnsanları yönlendiren haber ve yorumlar yapılıyor. Bir-iki kişi olsa neyse. Tüm stat protesto ediyor, ne yetkililer ne de Balıkesirspor Kulübü bir şey yapıyor. Bizim moralimizi bozmaya çalışıyorlar ama aslında futbola zarar veriyorlar" ifadelerini kullandılar.

Sezon sonuna kadar bu duruma alışmaları gerektiğini vurgulayan iki oyuncu, "Kulağımızı tıkayıp yine işimizi yapmaya devam edeceğiz. Ancak bu duruma bir 'dur' denmeli" diye konuştular.

Fenerbahçeli yetkililer, rakiplerin artık işin kolayını bulduğunu belirterek organize şekilde Emre ve Volkan'nın üzerine oynandığını ve bunun farkında olduklarını söylediler. Bu durumun diğer deplasman maçlarında da yaşanmasının sürpriz olmayacağı kaydedildi. Özellikle Emre, maç boyu devam eden ıslık ve protestolara rağmen soğukkanlı kalmayı başarmış, oyundan çıkarken tepkisini gülerek vermişti.

'O soruyu İsmail Kartal'a sorun'