'Volkan ve Ozan için Fenerbahçe ile görüştük'

'Volkan ve Ozan için Fenerbahçe ile görüştük'
'Volkan ve Ozan için Fenerbahçe ile görüştük'
Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) dün Ankara'da yapılan kongresinde Volkan Şen ve Ozan Tufan'ın transferleri için Fenerbahçe yöneticileriyle görüşme yaptığını açıkladı.

Sarı-lacivertli kulüp, Şener Özbayraklı ve Fernandao'nun ardından Bursaspor'dan iki yıldız daha koparmak üzere... Yeşil beyazlı takımın milli futbolcuları Ozan Tufan ve Volkan Şen'in transferi için harekete geçen Fenerbahçe , bu yöndeki ilk ciddi adımı dün Ankara 'da yapılan TFF Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda attı.

Hürriyet'in haberine göre; Fenerbahçe'de Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım, Genel Sekreter Mahmut Uslu ve bazı yöneticiler, Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı ile bir araya geldi.

Konuyla ilgili soruları yanıtlayan Bölükbaşı, Fenerbahçe yöneticileri ile Ozan ve Volkan'ın transferleri hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, "İki oyuncu için yaptığımız görüşme resmi bir içerik taşımıyor. Sadece fikir alışverişiydi. Değerini bulan her futbolcu satılabilir" diyerek, transfere yeşil ışık yaktı.

Fenerbahçe'nin Volkan Şen için Bursaspor'a 3 milyon Euro teklif ettiği, yeşil-beyazlıların ise 5 milyon Euro istediği iddia edildi.