Volkan'a sadece 1 kişi küfretmiş!

Volkan'a sadece 1 kişi küfretmiş!
Volkan'a sadece 1 kişi küfretmiş!
Spor Şube, TT Arena'daki güvenlik kameralarını taradı. Volkan Demirel'e toplu halde küfredilmediği, eylemi 4-5 kişinin gerçekleştirdiği ve onlardan biri hakkında işlem yapıldığı ortaya çıktı.

Fenerbahçe 'nin milli kalecisi Volkan Demirel’e Türk Telekom Arena’da kaç kişi küfretti? Küfredenler kimdi? Spor Şube, Türkiye -Kazakistan maçında yaşanan olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

Volkan Demirel sessizliğini bozdu!


Akşam Gazetesi'nden Bahri Çiftçi'nin haberine göre; milli kaleciye Arena’da sadece 1 kişinin küfrettiği tespit edildi. Yani bunca kıyamet sadece 1 kişinin küfrü yüzünden koptu. Volkan’ın eldivenlerini çıkartıp sahaya atmasıyla başlayıp, gazetecilerin dövülmesiyle biten olayın ayrıntıları ortaya çıktıkça kafalar daha da çok karışıyor. İlk etapta Volkan’a küfreden kişinin Bursasporlu bir taraftar olduğu öne sürüldü. Ancak Kazak maçının devre arasında o taraftarın yeşil-beyaz Bursa değil memleketi olan Amasyaspor forması giydiği ortaya çıktı.   

Hatta Fenerbahçe taraftarı olan Mehmet Kaya, GFB’li olduğunu söyledi. Kaya, Volkan’a küfretmediği aksine “Profesyonelsin, oyununa bak, onlara aldırma” dediğini açıkladı. Fenerbahçeli yöneticiler Mahmut Uslu, önceki gün FB TV’de Volkan’a küfür olayıyla ilgili “Sol ortada 20-30, ortada 30-40 kişi var. Bunlar organize küfrediyor” dedi. Ancak Spor Şube ekipleri maçın hemen ardından Volkan’a küfrettiği tespit edilen 1 kişi hakkında işlem yaptı. Polisler şahsı Volkan’a gösterip, “Bu mu sana küfretti? Şikayetçi misin?” diye sordu. Volkan da sadece bu şahsın değil, kendisine bir grup tarafından küfredildiğini söyledi.

TOPLUCA KÜFÜR KAYITLARDA YOK

Bu ifade üzerine Arena’daki CCTV sistemi bulunan odada bütün güvenlik kameraları tek tek tarandı. Ancak Volkan’a küfreden başka birine rastlanmadı. Görüntülerde toplu küfür yok. Arena’daki görgü tanıkları da Fenerbahçeli milli kaleciye grup halinde topluca küfredilmediğini, küfürbazların sayısının ise 4-5 kişiyle sınırlı olduğunu anlatıyor. Spor Şube de Volkan Demirel’e küfrettiği tespit edilen sadece 1 kişi hakkında adli işlem yaparken, milli kalecinin stadı terk etmesiyle başlayıp Türk futbol gündeminde yeni bir kaosa yol açan olayla ilgili soruşturmasını da büyük bir titizlikle sürdürüyor.

'Volkan fazla alınganlık yapmış'