Volkan'dan derbi yorumu

Volkan'dan derbi yorumu
Volkan'dan derbi yorumu
Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Volkan Demirel, Beşiktaş ile Galatsaray arasında Pazar günü oynanacak derbi maç hakkında, "Güzel bir derbi izleyeceğiz. Bizim için onların ne yaptığı değil, bizim ne yaptığımız önemli" dedi.

Yobo geri döndü


Galatasaray 'ın üst üste puan kayıpları yaşaması, Beşiktaş'ın ise 4'te 4 yapmasıyla ilgili sorular üzerine milli kaleci, "Şampiyonluk yarışıyla ilgili yorum yapmak için çok erken. Sezon başı olduğu için bir şey söylemek yanlış olur" ifadelerini kullandı.

"Avrupa'ya gidememekle üzücü bir dönem yaşadınız? Bu sıkıntıları nasıl atlattınız?" sorusuna ise tecrübeli eldiven, "Sıkıntılar olduğu zaman atlatmayı bileceksiniz. En iyi şekilde takım arkadaşlarımla birlikte bu sıkıntıları aşmaya bakıyoruz. Ufak ufak da aştık" şeklinde konuştu.

YÖNETİM VE FUTBOLCULAR YEMEKTE BULUŞTU

Fenerbahçe Futbol (A) Takımı ve yönetim kurulu üyeleri, Büyük Kulüp'ün ev sahipliğinde gerçekleşen öğle yemeğinde bir araya geldi. Medya kuruluşlarının sarı-lacivertli takımı takip eden muhabirlerinin de katıldığı yemekte; Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ve yardımcıları, futbolcular, yönetim kurulu üyeleri Deniz Tolga Aytöre, Hakan Dinçay, Hüseyin Ersan Topbaş, Turhan Şahin, Yasemin Merçil, Yalçın Haker ve Fenerbahçe Kulübü Üst Yöneticisi Hasan Hakkı Yılmaz yer aldı.

"F.Bahçeliler Aydınlar'a müteşekkir"

Büyük Kulüp Başkanı Duran Akbulut yemekte yaptığı konuşmada, Fenerbahçeli yöneticiler ve sarı-lacivertli futbol takımını ağırlamaktan şeref duyduğunu belirterek, "Ben Fenerbahçeliyim. 1974 yılında yönetimdeydim. Hiçbir kulübümüzü ayırt etmiyoruz. Bursaspor şampiyon oldu onun bayrağını astık, Galatasaray şampiyon oldu onun bayrağını astık. Ama ben Fenerbahçeliyim" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Aytöre ise bu tip buluşmaları önemsediklerini belirterek, "Futbolcularımıza, teknik ekibimize, değerli basın mensuplarımıza tüm katılanlara teşekkür ederim. Nazik ev sahipliğinden dolayı Duran Bey'e de teşekkür ederim" diye konuştu.

Bu arada, sakatlığı nedeniyle tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı programla sürdüren Emre Belözoğlu, mazereti nedeniyle teknik direktör Yanal'dan izin alarak yemeğe katılmadı.

Aziz Yıldırım'ın talebine ret