Vural: Puan için geldik

Adanaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Fenerbahçe ile çok önemli puan mücadelesi yapacaklarını söyledi. Kalan 8 maçta 11 puan toplayarak ilk devreyi en az 18 puanla kapatmayı arzuladıklarını belirten Vural, "Fenerbahçe maçında puan alabilirsek bu hedefi daha erken yakalama şansını elde etmiş oluruz" dedi.

İSTANBUL - Adanaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Fenerbahçe ile çok önemli puan mücadelesi yapacaklarını söyledi. Kalan 8 maçta 11 puan toplayarak ilk devreyi en az 18 puanla kapatmayı arzuladıklarını belirten Vural, "Fenerbahçe maçında puan alabilirsek bu hedefi daha erken yakalama şansını elde etmiş oluruz" dedi. Vural, disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılan Necati ile ilgili olarak, futbolun özünde disiplinin yattığını ve kendisinin disiplini her zaman ön planda tuttuğunu
ifade ederek şunları söyledi: "Sevdiğimiz ve şahsiyetli bulduğumuz
önemli bir oyuncumuzu Fenerbahçe maçı öncesi kadro dışı bırakıyorsak demek kusur işledi. Bizim için birey değil, grup önemli. Kendisi PAF takımıyla çalışmalarını sürdürecek. İdam mahkumları bile affediliyor, kendisini niye affetmeyelim? Necati daha çok genç ve verdiğimiz cezayla dikkatini çekiyoruz. Geleceği açısından kendisine böyle bir uyarı gerekiyordu." (Spor Servisi)