'Wenger'in yerine Mancini' iddiası

'Wenger'in yerine Mancini' iddiası
'Wenger'in yerine Mancini' iddiası
Sky Sport yorumcusu Andy Gray, başarısız sonuçların ardından koltuğu sallanan Wenger'in yerine Arsenal'ın başına Mancini'nin gelebileceğini ileri sürdü.

Galatasaray 'daki kötü futbolun ardından tartışma konusu olan teknik direktör Roberto Mancini için İngiltere 'den flaş bir iddia geldi.

Mancini'yi çıldırtan soru!


Sky Sport yorumcusu Andy Gray, Galatasaray'ın İtalyan teknik patronunun, başarısız sonuçlar sonrası koltuğu sallanan Arsenal Menajeri Arsene Wenger'in yerine gelebileceğini iddia etti.

Mancini'nin, 2012'de Manhester City ile Premier Lig 'i kazanması sonrası kendisini İngiltere'ye ispatladığı ancak Galatasaray'da taraftarlar tarafından istenmediği vurgusu yapılan haberde, ayrıca tecrübeli hocanın Bursaspor maçı sonrası söylediği, "Her an gidebilirim, burada taraftarların küfürlerini duymak zorunda değilim" sözlerine yer verildi.

Yorumcu Andy Gray, "Eğer Arsenal, uluslararası başarı kazanmış bir teknik adam arıyorsa bu Mancini'dir. Çok tecrübeli, Serie A ve Premier Lig şampiyonlukları var. Mancini, Arsene'den daha pragmatik bir isim, belki bu Arsenal'i daha iyi yapabilir" ifadelerini kullandı. (Skorer.com)

Muslera'dan Hasan Şaş'a: Çılgın...