Wesley Sneijder'e 400 bin Euro zam

Wesley Sneijder'e 400 bin Euro zam
Wesley Sneijder'e 400 bin Euro zam
Wesley Sneijder'in menajerini İstanbul'a çağıran Galatasaray yönetimi, 400 bin Euro zamla 3 yıllık sözleşme önerecek, ancak Hollandalı 10 numaraya imza parası ödenmeyecek.

Felipe Melo ile 3 yıllık nikah tazeleyen Galatasaray 'da sözleşme uzatma sırası Wesley Sneijder'e geldi. Hollandalı yıldızın menajeri Guido Albers'le iletişime geçen yönetim, "Gelin şartları konuşalım ve sözleşmeyi uzatalım" mesajını yolladı. Şu an İspanya'da tatilde olan Albers, Eylül ayında İstanbul 'a gelecek ve bizzat Başkan Dursun Özbek ile görüşecek.

3.6 MİLYON EURO GARANTİ

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; yıllık garanti 3.2 milyon Euro alan yıldıza ayrıca her sezon 1.3 milyon Euro imza parası ve 500 bin Euro da maç başı ücreti ödeniyor. Galatasaray yönetimi yeni önereceği 3 yıllık sözleşmede imza parasını ödemek istemiyor. Ancak Sneijder'e takımda en çok kazanan isim olmaya devam etmesi adına 400 bin Euro zam düşünülüyor.

Muslera'nın 3.5 milyon Euro kazandığını dikkate alan yönetim, Sneijder'e 3.5 değil 3.6 milyon Euro garanti para teklif edecek. Galatasaray yönetimi, Wesley Sneijder'e "Takımda en çok kazanan yine sen olacaksın" diyecek ve kulübün hedef küçültmeyeceğine dair garanti verecek.