Williams'lar avantajlı

Formula 1'de Hockenheim Pisti'nde yapılan Almanya Grand Prix'sine Williams pilotları önde başlayacak. Dünkü sıralama turlarında Juan Pablo Montoya 1.15.167'lik derecesiyle birinci sırayı aldı. Takım arkadaşı Ralf Schumacher de ikinci sırayı kaptı.

HOCKENHEIM - Formula 1'de Hockenheim Pisti'nde yapılan Almanya Grand Prix'sine Williams pilotları önde başlayacak. Dünkü sıralama turlarında Juan Pablo Montoya 1.15.167'lik derecesiyle birinci sırayı aldı. Takım arkadaşı Ralf Schumacher de ikinci sırayı kaptı. Bu sezon bir hayli değiştirilen Hockenheim Pisti'ne Williams takımı diğerlerine
oranla daha çabuk uyum sağlamış görünürken, Ferrari'den Rubens Barrichello üçüncü sırayı, sürücüler klasmanı lideri Michael Schumacher ise altıncı sırayı aldı. Bugünkü yarışa Renault'dan Jarno Trulli dördüncü sırada başlayacak. McLaren ise, son umudu olarak gördüğü Hockenheim'ın sıralama turlarında başarılı olamadı. Kimi Raikkonen beşincilikle yetinirken, takımın diğer pilotu David Coulthard onuncu sırada kaldı.
Bugün saat 15.00'te başlayacak olan Almanya Grand Prix'sini NTV naklen ekranlara getirecek. (Spor Servisi)