Ya Trabzonlu ol ya terk et!

Ya Trabzonlu ol ya terk et!
Ya Trabzonlu ol ya terk et!
Sarı-kırmızılı kulübün Trabzon'da futbol okulu açma fikri bile Trabzonspor'un tepkisini çekmeye yetti. Kulüp yöneticisi, Galatasaray'ı adeta tehdit etti.

Radikal.com.tr - Galatasaray ile Trabzonspor arasında geçtiğimiz yıllarda transferde yaşanan gerginlik şimdi de altyapıya sıçradı. Öyle ki Trabzon’a futbol okulu açmayı planlayan Galatasaray, oldukça sert bir tepkiyle karşılaştı. Galatasaray', Fenerbahçe ve Beşiktaş 'ın Türkiye 'nin bir çok ilinde futbol okulları bulunurken, altyapı gibi önemli bir konuda Trabzonspor'un bu tepkisi dikkati çekti.

Hacıosmanoğlu hakkında iddianame


"KESİNLİKLE ENGELLEYECEĞİM"

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Engin Kara, Trabzon’da bordo-mavili kulüp dışında kimsenin futbol okulu açamayacağını belirterek, "Buna ne ben ne yönetimimiz ne de hiç bir Trabzonlu müsaade eder. Trabzon'daki bütün amatör futbol kulüpleri zaten bir okuldur. Okulun bir an önce kapanması için gerekli talimatları ilgili yerlere verdim. Bu işin peşini bırakmayı, bu okulun kesinlikle faaliyete geçmesini engelleyeceğim" dedi.

"GEREĞİ YAPILACAKTIR" 

Engin Kara, konu ile ilgili facebook sayfası üzerinden de ilginç ifadeler kullandı. "Galatasaray, Trabzon'da futbol okulu açacakmış. Şimdi öğrendim ve hemen irtibata geçtim. İlgilenen arkadaşı buldum; Burada Trabzon futbol okulundan başka futbol okulu açılmaz dedim. Bir Trabzonsporlu ve yönetici olarak kesinlikle bunu hazmedemem" diyen Kara, "Bu okul Trabzon'da açılmaz, gereği yapılacaktır ve o futbol okulu kapanacaktır. Buradan herkese söz veriyorum" mesajı yayınladı.

Trabzonspor'da ilk hedef Adebayor