Yabancıların bavulları hazır

Çalkantılı günler geçiren Fenerbahçe'de, Besçasnıh, Rebrov, Steviç, Johson ve Mirkoviç'e yol göründü. Bu beş yabancının sezon sonunda Sarı-Lacivertli takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

İSTANBUL - Çalkantılı günler geçiren Fenerbahçe'de, Besçasnıh, Rebrov, Steviç, Johson ve Mirkoviç'e yol göründü. Bu beş yabancının sezon sonunda Sarı-Lacivertli takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Johnson'a Belçika'nın Genk takımı talip olurken, Mirkoviç daha önce anlaşma sağladığı Newcastle'a gidecek. Büyük umutlarla transfer edilen Besçasnıh'ın ise Rusya'ya dönmesi gündemde. Rebrov menacerleri aracılığıyla İngiliz Premier Lig kulüpleriyle temasa geçti. Uzun süredir sakat olan Steviç'in de eski hocası Lorant'ın takımına gitmesi bekleniyor.
Fenerbahçe, Altay maçı hazırlıklarını 'top' sesleri altında sürdürdü. Savaş durumu nedeniyle
Samandıra'daki askeri birliklerin yaptığı tatbikatta kullanılan topların sesleri zaman zaman futbolcuları tedirgin etti. Yabancı oyunculara da açıklanan bu durum, takımın neşeli bir idman yapmasını engellemedi. Oğuz Çetin, Mustafa Doğan, Mirkoviç, Ali Güneş, Erhan Albayrak ve Hakan Bayraktar'ı özel çalışmaya tabi tutarken, antrenman sonunda da Serhat, Rebrov ve Ceyhun'a frikik çalışması yaptırdı. (Spor Servisi)